grzeskw75

Pszenica Spirella

Polecane posty

grzeskw75    25

Witam, potrzebuję dowiedzieć się jak najwięcej na temat pszenicy Spirella, ilość wysiewu, ochrona, nawożenie, może ktoś miał?

marian7k    34

Napisz jakie wrażenia, na jakiej glebie jakie nawożenie i ochrona i jaki plon najważniejsze.

Wiadomość z agroFakt.pl

grzeskw75    25

Coś więcej możesz dodać, jaka gleba, nawożenie, ile wody miałeś w tym roku, lokalizacja, ochrona i jak wcześnie zeszła z pola.

cereal    9

część wykosiłem 4 lipca, 160N, klasa 3/4. robione T1 i T2, wody pod dostatkiem było w maju a tak to nie za ciekawie, do tego 2 razy było gradobicie ale tu gdzie była spirella tylko kilka grudek spadło. a lokalizacja to płn-zach małopolska

grzeskw75    25

Dzięki bardzo teraz coś wiadomo, czyli z wodą jak u mnie na płn. mazowsza tylko w maju pod dostatkiem, ale fajnie wcześnie schodzi z pola.

Tomek90    588
10 godzin temu, wojtekpuma185 napisał:

Dawaj na priv

To po uj te twoje posty tutaj?

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Challenger
      Czy uprawia moze ktos ta odmiane pszenicy paszowej???Prosze mozliwie jak najszybciej o opisanie tej odmiany,jej plonowanie wymagania itp.Z gory dzieks :rolleyes:
    • Przez yacenty
      Jak nawozicie pszenicę ozimą? Jakie strategie przyjmujecie? Na 2 dawki? Na 3? Stosujecie nawozy sypkie typu saletra, saletrzak, mocznik czy może jednak RSM? A może jakaś kombinacja mieszana?
      Jakie macie pomysły nawożenia pszenicy? Jak wygląda nawożenie pszenicy ozimej a jak jarej?
      Jak sądzicie, czy sezon 2020 przyniesie coś nowego w uprawie pszenicy?

Kontynuacja tematów: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/276137-ochrona-i-nawozenie-pszenicy-2019/ i https://www.agrofoto.pl/forum/topic/80-pszenica-ozima-i-jara/

• Przez pasio
      Witam!!!!

Sieje ktoś z Was pszenice ostkę? Ostatnio widziałem pole uprawne z pszenica, która wygląda jak pszenżyto. Wie ktoś z Was jak taka odmiana się nazywa?
    • Przez MariuszGontarek
      Cześć Panowie,
      Mam krótkie pytanie; do rozsiania na ściernisko mam wapno tlenkowe w granulkach, chciałem wysiać je teraz w połowie września, a zaorać na raz za miesiąc. Czy to dobry pomysł, czy też powinienem koniecznie zmieszać wapno z glebą zaraz po wysiewie?
      Pozdr.
      M
    • Przez Dejwu26
      Witam. 
      Chciałbym się dowiedzieć ile kg na hektar wsiac pszenicy. Klasa ziemi 4-5. Siew będzie wykonywany zwykłym poznaniakiem
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj