Szczepan5070

Opryskiwacz 600l

Polecane posty

Panie i Panowie. Rozważam zakup opryskiwacza o poj.600l. Co moglibyście polecić? Krukowiak, Pilmet, czy może Jarmet? Zastanawiam się nad tymi trzema.

bronek    95

Z tych trzech, od razu bym zrezygnował z Jarmetu. Nie Daleko mu do Krukowiaka czy Pilmetu.

Wiadomość z agroFakt.pl

rolkam72    22

Z tych 3 zdecydowanie krukowiak. Włoska pompa i wmiare dobra rama oraz przyzwoite wykonanie 

wiesiek63zmc    544

Nie porównuj tych trzech ze sobą to  przynajmniej cenowo się ma jak okręgówka do pierwszej ligi jakością nieco mniej

Pstrąg    0

zamiast jarmeta porównuj Tad-Lena który jest tańszy od pozostałych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LukaszBuczkowski
      Witam wie ktoś jak ustawić komputer w opryskiwaczu  agromatix 1 .Ustawione  180 litrów , a wylewa 250 litrów,ustawione niby w automat.  Może ktoś posiada instrukcję 
    • Przez Audi213
      Mam okazję kupić opryskiwacz hardi mega 800l z pompą 260l/min ale z tego co się dowiedziałem jedynym problemem jest falujące ciśnienie i zastanawiam się ile taki wydatek naprawy ewentualnie by kosztował. Najlepszym wyjściem byłaby nieszczelność, ale jaki może być najgorszy scenariusz.
    • Przez Yngel
      Jako że robiłem generalny remont opryskiwacza to wylałem stary olej z pompy na moje oko jest go za mało a zamiast bagnetu jest wciśnięta śruba zrobiona na stożek a na niej wsadzony wąż i nijak mogę stwierdzić ile go ma być. Pompa jest także marki Agromechanika Kranj jest to pompa dwutłokowa-membranowa wylałem z niej około 300ml starego.

• Przez laza
      Witam. Ostatnio zakupiłem okazyjnie opryskiwacz. W testach okazało się iż pompa jest nie sprawna, zero reakcji.
      I tu nasuwa się moje pytanie,. Jak ją naprawić. Czy posiadacie jakiś schemat tej pompy, lub ewentualnie jakieś swoje doświadczania życiowe A i jeszcze jedno. Po co jest ten wentylek ?
      Pompa taka jak ta. No może bez osłonki

Dzięki. Pozdrawiam
    • Przez macko94
      Witam   Do czego służą te czerwone pokrętła (5 sztuk)?     https://www.promar-zlotki.pl/images/p_00022.jpg?crc=89856124
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj Anuluj