Skocz do zawartości
pawlo694

MDR Poświętne 2010

Polecane posty

pawlo694    15

Witam wszystkich. Jezeli ktoś sie wybiera na tą wystawę niech napisze w który dzień będzie i o której. Odbędzie sie ona w dniach 12-13 czerwca :D

Wiadomość z agroFakt.pl

versus    16

To ja się wybiorę w niedzielę jeśli sianka nie będzie :D A później na Comę :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...a ja nie jadę... :D

Arni    1

To ja się wybiorę w niedzielę jeśli sianka nie będzie :D A później na Comę :)

A gdzie Coma gra? A do Poświętnego też jadę.

kielus    0

Ja będę w niedziele ok 10.00 do 15.00 moze jakieś spotkanie AF zorganizujemy ??? Co wy na to??? :)

tylko w którym miejscu i o której godzinie :)

Piwko i te sprawy :)

pawlo694    15

ja tez bede w niedziele pewnie coś w godzinach od 12.00 aż sie pokazy skończą. A co do spotkania to dobry pomysł ja bym proponował zrobić przy stoisku New Hollanda... :)

Marcin 80    8

Pokazów na 90% nie będzie bo mamy zbyt mokro :)

Pasuje wszystkim o 12 na stoisku NH jutro ? jakby co ja będę tam w zielonej koszulce mdr

pawlo694    15

A ja najprawdopodobniej będę w zielonej czapce AF :) . Troche lipa jak pokazów nie będzie no ale trudno...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szkoda, że pokazów nie będzie. Liczę, że postaracie się koledzy i zrobicie dużo fotek. :) W szczególności "zdejmijcie" Jasia 74/7530, jak będzie. :)

pawlo694    15

no fajnie było. I nigdy bym nie pomyślał ze tyle Fendt-ów bedzie. Ale teraz będe w soboty jeździł bo w niedziele za dużo ludzi :)

zetor14    33

też byłem dziś :) najfajniej sie siedziało w massey-u. witam tam od 2000 roku i oprócz nowocześniejszych maszyn co roku to samo... ale nawet fajnie

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jadąc dla maszyn to najlepiej na AgroShow, MDR to nie tylko maszyny, ale również poletka, co stanowi pewien ewenement. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?