Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz123456

Case 4230

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam jestem w trakcie rozbierania przystawki od napędu przedniego case 4230 pod tylnym mostem .w przytawce jest wałek  i zastanawiam się czy go wyciągnąć i jesl i go wyciągnę to jak to włożyć z powrotem .czy będę musiał coś jeszcze rozebrać bo chce ściągnąć całą przystawkę.  Czy mógłby ktoś opisać mi jak to rozebrać i potem złożyc .  Z góry dzięki za podpowiedzi

Edytowano przez Lukasz123456

andrzej78    72
Napisano (edytowany)

A jaki cel, jest tej rozbiórki , bo rozkręcanie dla samej zasady może okazać się nadaremne. Należy  odkręcić kompletną przystawkę ( zdemontować wał , odłączyć linkę ham. postojowego , przewody zasilające elektrozawór, spuścić olej ), to tak  w skrócie.

Edytowano przez andrzej78

Napisano (edytowany)

Chcial em ja ściągnąć ponieważ dźwignia od hamulca ręcznego  zacina mi się czyli jak zaciagne ręczny A potem go zwolnie to dzwignia przy przystawce się niecofa i muszę ja młotkiem cofnąć.  Podejrzewam że wczesnie jszy właściciel nie używał ręcznego i pewnie przyrdzewiala troszkę  tulejka w ktorej jest  ta dzwignia i pewnie wystarczy ja trochę przeczyscic . 

Edytowano przez Lukasz123456

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez DamianMlodyRolnik
      Witam. Chodzi o to, że gdy podłączę przewód od siłownika jednostronnego pod gniazdo plus to wszystko ok, a jak do minus to rozdzielacz nie trzyma ciśnienia i tak dzieje się na wszystkich sekcjach. Np. gdy złożę kosiarkę dyskową, to na ciepłym oleju opuszcza jakieś 2 cm siłownika na minutę, dla mnie niedopuszczalne w rocznym ciągniku. Dodam, że na początku użytkowania nie występował ten problem. Zgłaszałem do serwisu, serwisant stwierdził, że rzeczywiście rozdzielacz nie trzyma w jedną stronę i na tym koniec. Gdy przyjechali do innej usterki i zapytałem o tamtą awarię, to serwisant przekazał mi taką kartkę od kierownictwa i powiedział, że tak ma być. Ciągnik 2017 r, kupiony w 2018 r, 800 godz. Awaria zgłoszona na gwarancji.
      Ma ktoś ciągnik z takim rozdzielaczem Rexroth elektrohydrauliczny 4 sekcyjny 2017r i powie czy tak powinno być?
      Co dalej robić?

• Przez fendt856
      Witam ma taki problem robiłem przednią oś w case 5150 wymieniłem czopy tulejki bo już był duży luz. I przed tym leciał olej z lewego koła i powodem tego była podrobiona któtka pół oś i ją wymieniłem krzyżaki tą pół oś i uszczelniacze i tulejki te co pół oski pracują w nich i przez pewnien czas nie leciało i teraz zaczeło leciec z środkowego mostu tam też wymieniłem uszczelniacz i tulejkę i jest taki problem że bez włączonego napędu moge jeździc długo i nic się nie dzieję a jak załącze przedni napęd pół dnia i zaczyna lecicec olej co może być ?
    • Przez radekwie231
      W Pumie wyskakuje błąd 16134 proszę o pomoc 
    • Przez Kocur94
      Witam. Posiadam ciągnik case 585 xl z 89r  i przymierzam się do montażu tura z firmy Metal-Technik i takie pytanie , gdzie podpiąć rozdzielacz czy pod tylnie wyjscia czy da się wpiąc jakoś w obieg ? 
    • Przez pradzik28
      Witam mam problem z podnośnikiem w case mx 150 podnosić podnosi ale nie chce opuścić do końca.Prosze o pomoc.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.