Polecane posty

zaxson    0

Witam! Jak ustawic pompe commonrail perkins 1104d wiadomo rozrzad na znaki a pompe zablokowac w pkt zero ale sk膮d wiadomo czy aby nie jeszcze jeden pelny obr贸t wa艂u korbowego馃 bo 4 suw do pelnego cyklu pracy jednego tloka聽 potrzebuje 2 pelne obroty wa艂u sa dwa czujniki聽 jeden na pompie drugi na wale聽

20190221_171045.jpg

20190210_234039.jpg

20190213_145346.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rafik    16

Pompy commonrail nie ustawia si臋 na znaki, ona ma dawa膰 ci艣nienie a wtryski otwiera komputer (zazwyczaj)

Edytowano przez Rafik

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

T膮 pomp臋 si臋 ustawia


Diagnostyka komputerowa i naprawa ci膮gnik贸w rolniczych

Cz臋艣ci do polskich i zachodnich ci膮gnik贸w rolniczych

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rafik    16

Je偶eli tak, to zwracam honor, trzeba dok艂adnie ustawi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez ppiotr
      Mo偶e kto艣 poleci膰 dobry zak艂ad naprawy pomp wtryskowych w powiecie Kaliskim lub w okolicy.
    • Przez Rolniceq
      Witam zakupi艂em siewnik Fiona d70/2.5m ale nie wiem jak go ustawi膰 do siewu zbo偶a czy ktos z was posiada lub posiada艂 taki sprz臋t i wie jak go聽 ustawi膰?

    • Przez AgroTuning
      Jak dzia艂a ustawienie rozrzutu poprzecznego w Vicon ro-xl? Jest do tego wajha Lever discharge point. Wiem, 偶e jest to regulacja punktu wy艂adowania. Czyli ustawia punkt w kt贸rym granulki nawozu wchodz膮 w kontakt ze skrzyd艂ami rozsiewu. Ale jak to wygl膮da w praktyce? Jak to ustawi膰? Jakie musz膮 by膰 d艂ugo艣ci skrzyde艂 na tarczy?


    • Przez Michall08
      Witam. Tak jak w temacie nie dzia艂a mi czujnik osiowania w manitce. Odnalaz艂em go ju偶, jednak nie potrafi臋 go wyj膮膰. Odkr臋ci艂em te 3 艣ruby mocuj膮ce go i nic to nie da艂o, a nie chc臋 pr贸bowa膰 przez si艂臋. Pytanie, czy kto艣 go wyci膮ga艂, i czy wie co mog艂o si臋 w nim uszkodzi膰, na jakiej zasadzie on dzia艂a i ewentualnie jak go naprawi膰? Dodam, 偶e problem wyst臋puje w obydw贸ch osiach, a wi膮zka i kontrolki s膮 sprawne. Z g贸ry dzi臋ki za pomoc聽

    • Przez stogi
      witam聽
      mam problem z mf 699 a dok艂adnie z podno艣nikiem szarpie przy podnoszeniu i bardzo wolno podnosi nawet gdy dodaje gazu praktycznie nie ma wielkiej r贸偶nicy聽
      podobno da sie mu zwi臋kszy膰 ci艣nienie w uk艂adzie tylko jak?? pr贸bowa艂 kto艣 ?
      przy podpi臋ciu do przyczepy wywraca bez problemu 10t na ma艂ych obrotach聽
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj