Polecane posty

Jurasik    9

Witam,panowie chciałbym się dowiedzieć jak załączać światła w Zetorze 3320 odpalanym kluczykiem

u nas w szkole mamy 5320 więc tak średnio to ogarniam a w środę mam egzamin 

Z góry dzięki za pomoc :D !

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurasik    9
Przed chwilą, stempos1980 napisał:

Ja ty nie wiesz jak włączyć światła a podchodzisz do egzaminu? Jaja sobie robisz. Skoro stacyjka służy do opalania to do świateł jest włącznik osobno. Kiedy te ferie się skończą

Będę siedział pierwszy raz w tym zetorze więc jak mam wiedzieć

Wiem że od świateł są włączniki,chodzi mi w jakim położeniu włącznika jakie światła są zapalone 

ps.jak nie wiesz to nie odpowiadaj

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurasik    9
11 minut temu, pawcio6045 napisał:

Pierdziel swiatla jezdzij bez:)) za duzo zachodu hahaha

hahahha no tak :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurasik    9

Mam zdjęcie deski rozdzielczej 3320

Mógłby ktoś opisać dokładniej włączniki i kontrolki ?

 

zetor-3320-nie-3340-4320-5340-6340-7340-okazja-ciagniki-sprzedam-488525979 (1).jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

Jak zdawalem na kategorię C to jazdy miałem starem a egzamin Manem i wprost powiedzialem egzaminatorowi ze pierwszy raz jestem w tym aucie i nie robił problemow. 😉


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurasik    9
1 minutę temu, bolid20 napisał:

Jak zdawalem na kategorię C to jazdy miałem starem a egzamin Manem i wprost powiedzialem egzaminatorowi ze pierwszy raz jestem w tym aucie i nie robił problemow. 😉

Ale wiesz że nie wszędzie tak jest,ja zdaje w Koszalinie gdzie jest najmniejsza zdawalność :p 

Dlatego chcę być pewny na 100% przed egzaminem bo tam nie ma co liczyć na dobry dzień egzaminatora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Pokrętło pierwsze z lewej jest od świateł drogowych, pierwsze położenie postojówki, drugie to mijanie, zmianę robisz tradycyjnie dzwignią od kierunków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Pierwsze z lewej, pierwsze pozycyjne drugie mijania, drogowe są chyba na dźwigni lub środkowe pokrętło zobacz na kontrolki na desce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche kiepsko z twoja wiedza a jak pozniej przyjdzie ci jechac innym ? a nie bedzie kogo spytac oki rozumiem biegi w rusku albo jakiejs ciezarowce , chociaz itak sa opisane zwykle . Ale nie zeby swiatel nie wiedziec bo taki ktos powinien odrazu niezdac moim zdaniem wszystko jest opisane wystarczy uzyc glowy troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mariuszbrzeski
      Witam jutro mam egzamin kat.T zetorem 3320 nigdy nie siedzialem w srodku tego ciagnika nigdy go z bliska nie widzialem uczylem sie jezdzic fergusonem 255 a w Wordze w Ostrołęce jest zetor 3320 i prosze o napiasanie mi Gdzie i jak sie odpala swiatła drogowe swiatła pozycyjne ,swiatła mijania no i płyny najlepiej gdzie sie znajduja Z góry dziekuje
    • Przez Piotr0509
      Witam!
      Mam zetora 3320, robiłem kapitalny remont silnika oraz remont pompy paliwowej. Pompiarz chyba źle ustawił mi ją, ponieważ zwiększył dawkę paliwa. Zauważyłem to po większym spalaniu i przy dużym obciażeniu pokazujący sie czarny dym, przy rozruchu znów, słychać twarde dzwonienie silnika. Tak jakby był za wczesny zapłon. Czy może ktoś zna parametry ustawiania pompy paliwowej? Pompiarze ustawiają wszystko na jedno kopyto. Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.
    • Przez rolnik115
      Witam. Dziś przez przypadek nie zalałem chłodnicy wodą w zetorze, a pojechałem nim do lasu;(
      Przytarł się jeździłem nim ok 50min, i teraz mam problem bo puszcza biały tym taki mocny, jak bym w Kotle rozpalał.
      I teraz moje pytanie, co mogło mu się stać?
      Dodam, że jak go odpalę to jest biały dym i silnik chodzi tak jak bym ursusem 330 jechał, a jak dodam gazu to przerywa tak jak by były resztki paliwa i chodzi chyba na 2 tłoki.
      Czyżby pierścienie się zapiekły?
    • Przez arinera
      Czy ktoś słyszał lub spotkał się z przeróbką zetora 3320 chodzi o silnik zamontowanie w nim silnika z ursusa 255 np.tak jak c-360 3p.myśle że ciekawa by była taka obcja -komfortowa kabina i małe spalanie.
    • Przez Mf255fan
      Witam
      Ostatnio kupiłem zetora z Anglii, więc bez hamulców pneumatycznch.Sprężarke i butle mam , czego mi jeszcze brakuje? Dodam że jeśli się da to najchętniej chciałbym hamulce 2 obwodowe ( kwestia kosztów)
      Prosiłbym o linki z aukcjami takich części aby móc porównać ceny.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj