Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcinSp10    0

Zimą zamierzam w swoim władku zrobić nowe hamulce, przy okazji jak będę miał wyjętą podłogę to będe chciał odświeżyć wnętrze tzn. obić nowym materiałem środek kabiny, a przede wszystkim wyciszyć go czymś. Ktoś coś poleca z dobrych materiałów godnych polecenia?? 

Pawel0418    1
MarcinSp10    0

Robiłes cos podobnego bo chodzi zeby fajnie i solidnie na lata zrobic!!

A potem jakim materiałem fajnie sobie wnetrze zrobic cos ze sztucznej skury czy co??

Wiadomość z agroFakt.pl

tumiwisizm    72
No gdzie że sztucznej, jak ma być na lata to tylko naturalna skora i drewno jak w mercedesie klasy premium! Mata wygluszajaca i skaj jak już koniecznie chcesz ale cudów bym nie oczekiwał bo to tylko stary Władymirc

Sylwekx25    618
Nie lepiej odnowić tak jak było w oryginalne? kolega wyżej ma racje władek to tylko władek i komfortu fendta w nim nie osiągniesz. ;)

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

MarcinSp10    0

no ale jak ma wyglądac to porządnie niewiadomo jakich cudów nie będzie ale zawsze to jakiś komfort podczas pracy  z radiem ktore zrobilem to jest o wiele inna praca. 

Zawsze cos ciszej bedzie bo niema praktycznie nic na blachach wszystko juz prawie pozrywane jest no i cieplo bedzie lepiej trzymac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez konradkaczorowski
      Witam chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy w życiu remont . Wydatki na materiały wyszły mnie +/-500 zł. Na kolejny ogień idzie Ursus C-360, z którego też będzie fotorelacja. Zdjęcia może nie są profesjonalnie zrobione, ale liczy się efekt końcowy.

• Przez Przemo188
      Witam jestem w trakcie remontu się siewnika Poznaniak 6 z 1993 w oryginalnej wersji był czerwono niebieski lecz w mojej wersji chcę go zrobić czerwono szara coś w stylu kolorystycznyn jak są te nowe
      Zdobyłem wstępne info że
      czerwony to RAL 3020 a szary RAL 7011 
      Proszę o potwierdzenie i jakieś propozycje i sugestie

Wiem że są podobne tematy ale ma tam odpowiedzi na moje pytanie
    • Przez mateusz9614
      Witam 
      Dziś w moim władimircu padł alternator , i teraz mam takie pytanie do was koledzy , ponieważ u mnie z altka wychodzą tylko dwa kabelki i alternator stary ma wbudowany regulator napięcia , więc chodzimi o to czy zastąpie go jakimś altkiem z samochodu. Jest coś takiego możliwe ?
    • Przez prime27pl
      Cześć.Koledzy może ktoś pomoże .Robiłem wczoraj orke T25 i po 2 h pracy silnik zaczął dziwnie pracować.Wszytko niby ok , ciśnienie , moc idzie normalnie ale zaczął jakby szumieć , tykać ? no trudno to określić .Myślałem że po prostu jest zagrzany i dlatego ale po ostygnięciu dalej tak pracuje.Tak jak pisałem ciśnie jest wszytko niby ok normalnie orka idzie a nie jest lekka.Wydaje mi się że odgłosy dochodzą z okolic góry -głowica .Zostało m i pół hektara do skończenia pracy ale pytanie czy warto ryzykować ? Będę wdzięczny za każda pomoc.Pozdrawiam.p.s.Troche się do głupoty przyznam bo może to pomoże , oram na 3 ale na chwile włączyłem 4 jednak z racji że nie da rady tak orać zaraz wróciłem do 3 ale w tym czasie wszytko było ok.
    • Przez tadzik332
      Witam mam taki problem z moim t25 że dzisiaj podczas orki 2 razy wypaliło mi podkładki pod wtryskiem. Czym to może być spowodowane?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.