marek9988

Ciągnik wart zakupu?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marek9988    0

Witam,
chcę zakupić ciągnik Ford 8240 z 1994 r . za 46 tys zł. Chciałbym się od Was dowiedzieć, czy jest on wart zakupu i to za taką cenę?

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi

Pozdrawiam

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Tandeo123
      Witam czy ktos wie co to za model MF ? Niby podobny do MF255 ale skrzynia biegow 3-biegowa i hamulec reczny jest umieszczony z lewej strony skrzyni biegow i blokuje naped w skrzyni nie bebny czy tarcze kol Nozne hamulce sa tarczowe Czy ktos moze wie co to za model Fergusona?Szczegolnie chodzi mi o skrzynie i ten dziwnie usytuowany hamulec reczny Moze ktos ma taki model ?

• Przez Renpas
      Witam
      Wie ktoś jak wymienić oringi w dźwigni gazu pompy wtryskowej w Renault 155.54.  Silnik MWM TD 226 B-6
      Ma ktoś może schemat pompy
      Pompa Bosch 0 400 866 163
    • Przez Agencik99
      Witam.. Ze względu na to że ceny ciągników bardzo się zmieniły proszę o informację odnośnie cen ciągników rolniczych w przedziale mocy 90-115km. 
      Z góry dziękuję i proszę o wyrozumiałość gdyż jest to mój pierwszy post. Pozdrawiam 
    • Przez mustafakali
      witam chce kupić ciągnik używany 90-100km 40-50tyś oglądałem dzisiaj pronara 1025a ale po przeczytaniu opinii o skrzyni troche sie zniechęciłem.
      co waszym zdaniem kupię w tych  pieniądza sensownego i nie drogiego pod wzgledem części?
    • Przez perrybonjour
      Cześć wszystkim,

czy jest ktoś w stanie powiedzieć jakie powinno być ciśnienie wtryskiwaczy w ciągniku CASE JX80?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.