Polecane posty

mirasek    13

Naprowadziłeś mnie ale jeszcze sobie dalej filozuje ;) Tak wyszło że mam do wyboru właśnie K72JR w dwóch wersjach:

i5 2,53 GHz / 500GB / 4x usb

i3 2,4 GHz / 320GB / 3x usb

 

Reszta j.w., Radeon HD5470, 4GB RAM, itp. i teraz czy warto dopłacać 500zł do tego lepszego? Podobno nie będzie bardzo odczuwalnej różnicy między tymi prockami, a większy dysk jest fajny ale nie niezbędny dla mnie, obecnie na stacjonarnym dziadku mam 80GB i wszystko się jakoś mieści (bo musi) :) Oba lapki są już z systemem operacyjnym.

 

Czy warto dopłacać 200zł za przedłużenie gwarancji o rok, do trzech lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

W Dellu mają dość dobrą ofertę i konfigurator. Przedwczoraj kupiłem u nich XPS17 z i5-460, gragika GF435, 4GB ramu, szybki dysk 320GB/7200rpm (ma miejsce na drugi - w planach dysk SSD),ma gniazda 2xUSB2 i 2XUSB3, super fonię i roczne ubezpieczeniee od wszelkich losowych uszkodzeń, Windows7, aluminiową obudowę. Całość na firmę kosztowała 3497zł.

Tu kupowałem

http://www1.euro.dell.com/pl/pl/domowe/Notebooki/laptop-studio-xps-16/pd.aspx?refid=laptop-studio-xps-16&cs=pldhs1&s=dhs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Na firmę czyli cena netto?

 

Ja finalnie zanabyłem dziś K72JR z i3-370M 2,4 GHz, grafika Radeon HD5470 DDR3 1GB, dysk 320GB, 4GB RAMu, 4x USB, Windows 7 Premium... nie wiem co tam jeszcze, bo tylko tyle na nim napisali ;) cena 2492zł

 

Ten z linka od Teddy'ego ma podobno dwa dyski HDD po 320GB, z tego co czytałem to większa masa, pobór prądu, hałas i ciepło ale za to można wymienić jeden na szybki SSD właśnie... Ciekawe czy mój ma miejsce na drugi dysk, skoro inny z tej serii ma dwa? Pewnie tak ale na nic mi ono nie potrzebne, póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Ta cena to już brutto, z dostawą. Wolałbym procesor i5 560 i 500GB dysku, ale całkiem niedawno nabyłem zewnętrzny 500GB i tu wybrałem mniejszy. Zależało mi by był poniżej 3,5 tys by nie bawić się w środki trwałe. Ta grafika ATI Radeon 5470 jest słaba - poczytałem trochę recenzji - porównywalna z GF310M. Twój model też przerabiałem i szukałem opinii o nim, ostatecznie po wizji lokalnej padł inny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

W sprzęcie do 2,5k zł trudno o coś lepszego. Do nowych gier na pewno słaba, tyle że ja już nie gram kilka lat. Tak jak pisałem - internet, muza, filmy, więc lepszej mi nie potrzeba. Z tego co czytałem to żaden Radeon nie wspiera sprzętowo programów typu CAD, nie są to karty do wydajnej pracy ale raczej "rozrywkowe" i chyba podobnie jest z GF :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Ja od +/- roku użytkuje della studio karta graficzna ATI Mobility Radeon HD 3650 ale wiecej mi nie potrzeba też tylko internet muzyka filmy od czasu do czasu zagram... a firme jak najbardziej polecam. Nic się z nim złego nie działo wybrał bym jeszcze raz taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Ja od ponad miesiąca użytkuję Acera Aspire 7741G z procesorem i5-430M oraz grafiką Mobility Radeon HD 5650 i muszę przyznać, że jestem z tego wyboru zadowolony, miałem wiele wątpliwości, bo z ograniczeniem do 2,5k faktycznie nie ma co kupić za bardzo, więc ostatecznie było mi bardzo żal, bo musiałem 400 złotych dołożyć do obecnego, ale komputer spisuje się na razie po mojej myśli, grafika daje rade w grach, dysk mam pojemny, bo 640GB, oryginalną Winde, na czym mi zależało, wybrałem Acera, ponieważ Asusa z tymi parametrami bym nie kupił za taką kwotę, a brat używa Acera 2 lata i serwisu jeszcze nie widział, więc mam nadzieję, że i mój się będzie spisywał jak najlepiej.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurt1991    2

z wszystkich posiadanych dotąd, na zabieranie lapa do bagażnika, w kurz, na wilgoć i bezprądowe używanie to wygrywa Asus. Przykładowo, wersję U36S z GeForceGT520M mam do dzisiaj, a to jest sprzęt 6-cio letni. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj