News
Zaloguj się, aby obserwować  
tomiis

Schemat bezpieczników John Deere 6400

Polecane posty

tomiis    0

Witam. Czy posiada ktoś schemat bezpieczników na odwrocie klapy gdzie one się znajdują, ponieważ nie wiem jaki bezpiecznik odpowiada za daną rzecz i nie wiem którego wymienić gdy np. zepsuje się wycieraczka. (pdf)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KruszBar
      Wi
    • Przez shiftmp3
      Witam serdecznie, mam  zużyte panewki na podrzutniku cenna dość wysoka moje pytanie brzmi czy ktoś dorabiał takie panewki z jakiegoś materiały ? może teflon  albo coś? 
    • Przez Dwaidko
      Witam. Mam problem z usunięciem błędów w john deere 6800. Wkładam bezpiecznik na pozycji 115 i wyświetla mi się jakiś kod, a gdy przełączam kierunkowskazem to on nie reaguje. Może ma ktoś pomysł dlaczego to nie działa. Jeszcze dodam że jak go kupiłem to ten bezpiecznik był już włożony i tak jeździłem na tym trybie.
    • Przez Johny1640
      witam od niedawna jestem posiadaczem ciągnika john deere 1640. Podczas prac polowych zauważyłem że napęd  nie zgrywa się z tyłem. I tu moje pytanie do posiadaczy tego modelu jakie opony muszę założyć z przodu? z tyłu mam 16.9xR38 a z przodu 12.4xR24.
    • Przez Nasters
      Witam może ktoś wymianiał pierścienie tłokowe we włoskim silniku stosowanym w same i lamborghini.Chodzi mi tu dokładnie o Lamborghini 1060  6cyl.Trzeba odjezdzać przodkiem żeby zdjać miske ??? ktoś cos ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.