Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Agraplant
      Witam, zapraszam do lektury,
      nowy katalog innowacyjnej firmy AGRAPLANT:
       
      https://agraplant.pl/katalog_v6v2.pdf
       
      Produkty kupisz tutaj:
       
      www.agraplant.pl - w zakładce e-skelp 

    • Przez BartekZawadzki
      Witam panowie.Mam pytanie jakie wapno wybrać na 5 klasę ziemi i ile jego sypać na ha. Pole ma 5 ha.
    • Przez milosz-wapno
      W ofercie posiadamy wysokoprocentowe wapno nawozowe, granulowane.
       
      90 % CaCO3 + magnez + mikroelementy.
       
      Skład:
      - wapno w postaci trójtlenku - 90% CaCO3,
      - tlenek wapnia - od 47% do 52% CaO,
      - magnez, żelazo, miedź, mangan, molibden, cynk, bor - do 12%
       
      Przebadane przez Okręgową Stację Rolniczą w Łodzi, nr. NW/8/14
       
      Posiada ATEST Okręgowej Stacji Rolniczej w Łodzi. 
       
      Posiada pozytywne opinie:
      - Instytutu Nawozów Sztucznych w Puławach
      - Instytutu Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach
       
      Wysoka jakość w połączeniu z niską ceną sprawi, że na pewno się nie zawiedziesz !
       
      Zapewniamy transport na terenie całego kraju !
       
      Wapno dostępne w workach 40 kg. lub big-bagach 600 kg.
       
      Zadzwoń i zapytaj ! 
      Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym (w godzinach 7-22).
      TEL. 505 283 584
      www.dobre-wapno.pl

    • Przez Adam521
      Witam mam pole które będę wapnował teraz na jesieni ale muszę także uzupełnić potas w glebie też na jesieni bo na wiosnę chcę dać podłoże popieczarkowe i teraz mam takie pytanie czy ktoś z was stosował potas w formie soli potasowej w krótkim odstępstwie czasu po wapnie węglanowo magnezowym, słyszałem opinię że można go nawet zmieszać od razu w siewniku z solą potasową ale jak dla mnie jest to trochę niedorzeczne (mieszać chlor z wapniem) bo z tego co wiem musi być chociaż 4 tyg odstępu.
      Proszę was o opinie.
    • Przez kubatedi
      Cześć co polecicie na wiosenne wzmocnienie tego oto żyta jak widać ma żółte liście ( zdj z 22 lutego ) Jest to klasa V  ziemi i chciałbym mieć plon około 4-4,5t , Nawóz jaki  zastosuje to 200 kg  salmagu na h  ale co polecacie na to żyto jaki  dobry fungicyd oraz chciałbym  abyście polecili jakieś skuteczne  nawożenie  dolistne i z jakiej  firmy
      Dziękuję za każda mądrą  odpowiedź

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v