Skocz do zawartości

Polecane posty

bonifacyPGR    3

Dobrze by było zrobić analizę gleby... Wtedy masz jakiś punkt odniesienia, a tak to wróżenie z fusów.. Zalezy tez, czym chcesz wapnować; pylistym, czy granulowanym; z magnezem, czy bez..

Wiadomość z agroFakt.pl

KULAWA_KOZA    95

Ja mam 4 klase ziemi i daje tylko i wyłącznie tlenkowe bo takie jest dedykowane na cięzkie ziemie.

Daje 90% z Trzuskawicy.Efekt Mega zadawalający.

Ilości na ha nie będę pisał bo nie chce tworzyć podgrzanej atmosfery :ph34r:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kubatedi
      Cześć co polecicie na wiosenne wzmocnienie tego oto żyta jak widać ma żółte liście ( zdj z 22 lutego ) Jest to klasa V  ziemi i chciałbym mieć plon około 4-4,5t , Nawóz jaki  zastosuje to 200 kg  salmagu na h  ale co polecacie na to żyto jaki  dobry fungicyd oraz chciałbym  abyście polecili jakieś skuteczne  nawożenie  dolistne i z jakiej  firmy
      Dziękuję za każda mądrą  odpowiedź

• Przez matias941211
      Witam chciałbym posłać wapno tylko każdy ma swoje zdanie A jakie jest wasze ? Jakie wybrać i jakiej dawce?
    • Przez ursus330d
      Witam czy opłaca się wozić obornik na wiosnę  pod kukurydze,jęczmień wiosenny czy zboże pociągnie coś ??
    • Przez dan02
      witam. potrzebuje pomocy.  dziś  rano  rozsialem na  pszenicę  ozima  granulowane  kredowe wapno nawozowe.  chciałbym  jak  najszybciej  rozsiac  granulowany  siarczan magnezu.   jeżeli  posieje  za dwa dni  czy  to    nie  będzie  niekorzystne  dla  uprawy.  czy może to  jakoś zaszkodzić.  a z azotowymi jeszcze poczekam  ok  2 tyg.   
    • Przez kubatedi
      Cześc wam !
      Mam pytanie czy dobrze na tym wyjdę
      Mam pole 1.12h posiane tam jest teraz żyto dankowskie diament i mam pytanie czy po tym życie można posiać pszenżyto ozime Meloman oczywiscie z centrali   Jest to pole klasy V  piaseczek O jarym zbożu  tu nie ma mowy   A żyto hybrydowe nie zbyt mnie interesuje I teraz chciałbym zrobić tak ściernisko po życie opryskać agrosarem na perz następnie przed orką siewną dać 2t/h agrosulca i do tego 1t/h wapna nordkalk  nastepnie przedsiewnie 300-400 kg polifoski 6 i posiać  to pszenżyto
      Za wszelkie oponie "kulturalne" bardzo dziękuję

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.