Polecane posty

bonifacyPGR    3

Dobrze by było zrobić analizę gleby... Wtedy masz jakiś punkt odniesienia, a tak to wróżenie z fusów.. Zalezy tez, czym chcesz wapnować; pylistym, czy granulowanym; z magnezem, czy bez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Ja mam 4 klase ziemi i daje tylko i wyłącznie tlenkowe bo takie jest dedykowane na cięzkie ziemie.

Daje 90% z Trzuskawicy.Efekt Mega zadawalający.

Ilości na ha nie będę pisał bo nie chce tworzyć podgrzanej atmosfery :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DamianGabana
      Witam ,
      Panowie powiedzcie jak z kontraktacją kukurydzy mokrej na nowy zbiór????????????????
       
      U mnie w Lubelskim 420 - 450 netto 
       
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Kondzio342
      Wiatam. Zrobilem badania gleby wyszla ze jest bardzo konieczne wapnowanie pola. Jakie wapno polecacie okolice Opoczna w Łódzkim. Czym rozsiac do dyspozycji zwykly rozsiewacz.
    • Przez Kondzio342
      Witam. Panowie zakupilem wapno 27ton. Wszystko super wapno weglanowe. Tylko nie ma czym go wysiac. po badaniach wyszlo ze zienie bardzo zakwaszone i wyliczyli doradcy okolo 5 ton na ha? Czy moge to rozrzucic rozrzutnikiem? To jedno dwa czy 5 ton na ha to dawka ok. Przy kwasowosci ponizej 5 czasami grubo ponizej 5?
    • Przez kamil1614
      Kupię kukurydzę w okolicach Łańcut, Przeworsk (woj. Podkarpackie) cena za tonę 450 brutto, oferuje również odbiór osobisty prosto z pola jak i z gospodarstwa. Proszę dzwonić pod numer 889111061.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj