Polecane posty

W ofercie posiadamy wysokoprocentowe wapno nawozowe, granulowane.

90 % CaCO3 + magnez + mikroelementy.

Skład:

- wapno w postaci trójtlenku - 90% CaCO3,

- tlenek wapnia - od 47% do 52% CaO,

- magnez, żelazo, miedź, mangan, molibden, cynk, bor - do 12%

Przebadane przez Okręgową Stację Rolniczą w Łodzi, nr. NW/8/14

Posiada ATEST Okręgowej Stacji Rolniczej w Łodzi. 

Posiada pozytywne opinie:

- Instytutu Nawozów Sztucznych w Puławach

- Instytutu Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach

Wysoka jakość w połączeniu z niską ceną sprawi, że na pewno się nie zawiedziesz !

Zapewniamy transport na terenie całego kraju !

Wapno dostępne w workach 40 kg. lub big-bagach 600 kg.

Zadzwoń i zapytaj ! 

Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym (w godzinach 7-22).

TEL. 505 283 584

www.dobre-wapno.pl

post-200090-0-12752900-1472996416_thumb.jpg

Edytowano przez milosz-wapno

Cena za big-bag 600 kg wynosi 150 zł przy odbiorze osobistym w Działoszynie. Istnieje jednak możliwość dostarczenia wapna do klienta za dodatkową opłatą.

Średnia dawka na ha wynosi 500-600 kg

Dostępne jest w Działoszynie od ręki jednak bardzo prosiłbym o kontakt 2-3 godziny przed przewidywanym odbiorem osobistym wapna.

tel. 505 283 584 

Miłosz Orzełek

pawel885    936

Jaka cena za b-b 600kg ?

Jaka jest średnia dawka na 1ha ?

Dostępne od ręki w Działoszynie ?

Przecież masz podany skład - 47-52% CaO, resztę musisz sam wyliczyć biorąc pod uwagę obecne pH i rodzaj gleb.... 500kg/ha za wiele nie pomoże, chyba że siane co rok 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kubatedi
      Cześc wam !
      Mam pytanie czy dobrze na tym wyjdę
      Mam pole 1.12h posiane tam jest teraz żyto dankowskie diament i mam pytanie czy po tym życie można posiać pszenżyto ozime Meloman oczywiscie z centrali   Jest to pole klasy V  piaseczek O jarym zbożu  tu nie ma mowy   A żyto hybrydowe nie zbyt mnie interesuje I teraz chciałbym zrobić tak ściernisko po życie opryskać agrosarem na perz następnie przed orką siewną dać 2t/h agrosulca i do tego 1t/h wapna nordkalk  nastepnie przedsiewnie 300-400 kg polifoski 6 i posiać  to pszenżyto
      Za wszelkie oponie "kulturalne" bardzo dziękuję
    • Przez zarzeckimichal
      Witam, planuję zakup rozsiewacza nawozów, ciekawie prezentuje się PRONAR FD2-M10, jedyne co mnie zastanawia to plastikowy zbiornik. Czy miał ktoś z was do czynienia z tym sprzętem, proszę o opinie, jak się sprawuje, plusy, minusy, czy warto kupić? 
      Pozdrawiam
    • Przez kubatedi
      Cześć mianowicie mam żyto dankowskie diament jest niestety rzadkie i chciałbym jeszcze zaplikować na druga dawkę ok 200kg/h saletry amonowej 34N co da w przeliczeniu około 70N w czystym składniku i teraz moje zapytanie czy przed podaniem tej dawki mogę zastosować taki oprysk (tzn taką mieszaninę ) Creone 480sl+Jakiś nawóz makroelementowy  +karate zeon 100 cs ?
      Dzięki za odpowiedzi
    • Przez mustafakali
      witam chce sypnąć na zboża jare jakiś nawóz nie chciałbym żeby był tylko sam azot ale też coś innego jaki polecacie?
    • Przez Krystian6830
      Mam ph ok. 4 i ponieważ nigdy nie było badane a ostatnio powiedziałem tacie żeby zbadał i takie jest .
      Powinienem posypać od luja kredy czy trochę mniej dobrego wapmagu ?
      Oczywiście po żniwach.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.