Razzor

Renault 95.14RS -Opinie

Polecane posty

Razzor    1
Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?

Razzor    1
A jak z awaryjnoscia, dostępności i cena części?
Dopiero się rozglądam :)

Wiadomość z agroFakt.pl

bears    324

Jak każda Renault, jak kupisz dobre to będziesz jeździł lata, jak zajeżdżonego trupa to puści Cię z torbami. Silniki MWM to świetne długodystansowe silniki, części dostępne i w przyzwoitych cenach, gorzej ze skrzynią. Tu zaczynają się schody bo nie zawsze są łatwo dostępne i nie zawsze w przyzwoitych cenach. Musisz się liczyć z tym że do każdego zachodniego ciągnika części do skrzyni są drogie, naprawdę drogie i nie ma tutaj wyjątku czy to Renault, Deutz, Case czy coś innego. Tych ciągników nawet nie porównuj do Ursusa, Zetora czy MTZ bo to naprawdę przepaść.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zieli88
      Witam,
      Ostanio podczas ruszania ze skrzyżowania znikły półbiegi i przełączyło automatycznie na najwyższy (było trzeba zredukować głównymi żeby ruszyć). Na wyświetlaczu przy zegarach normalnie przełączają się od 1 do 4 ale brak jest żadnej reakcji. Sprawdzone zostały elektrozawory za prawymi schodami i wogóle nie dochodzi tam prąd, ewidentnie jest problem z elektryką, z góry dziękuję za podpowiedzi.
    • Przez matimariusz
      Witam. Rozebrałem sprzęgło w renault 113.14 i nie zwróciłem uwagi jaki jest kierunek tarczy sprzęgła. Tą dłuższą częścią flanszy do koła zamachowego czy do skrzyni biegów?
    • Przez spirit01
      Witam mam problem z Renault podczas zmiany biegu na 4 ciągnik  zaczął się dławic i zgasł próbowałem odpowiedszyc nic to nie dało ponieważ na wtryskach nie ma paliwa na pompce jest na wtryskach już nie  czy jest to oznaka końca pompy paliwowej ? 
    • Przez stillgottheblues
      Pracowaliście kiedyś z rozrzutnikiem Annaburger HTS 141.04?
      Jakie są wasze opinie odnośnie tej maszyny? Czy maszyna mocno różni się względem HTS 20.04?
    • Przez kamil14851
      Być może był już taki temat ale nie mogłem znaleźć świeżych informacji na temat Case 585 xl bez przedniego napędu. Zastanawiam się nad kupnem takiego traktora , miałby zastąpić ursusa 360. Jakie macie opinie na temat tych traktorów, jaki jest koszt zakupu takiego traktora żeby nie przepłacić . Na co zwracać uwagę ? Jakie są najczęstsze usterki?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.