Skocz do zawartości
Pozdro

Farmtrac 80 4wd

Polecane posty

Pozdro    0

Zaczął dymic na biało bardzo dużo dymu i wszedł na obroty nie dało się go zgasić co może byc przyczyną takiego czegoś

Uziu92    2349

może zaciągnął olej przez turbospręzarkę

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Wiadomość z agroFakt.pl

obstawiam walnięta pompkę zasilająca i podała paliwo do silnika rozrzedzilo olej i przepchalo na pierścienie , obstawiam to klego

robert1226    69

Ale kuźwa doradcy mechanicy jak... to jest wolnossący Parkins .

No kolego pompa wtryskowe ci padła.

Oczywiście że Robert ma rację. Pompa paliwowa się zacieła, wlałeś kolego jakiegoś syfu do zbiornika. Mało tego teraz czeka Cię płukania zbiornika pokoleji przewodów itd. Wymień od razu tą nieszczęsną pompę którą kosztuje z 5 dych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ak1
      Przeczytałem podstawowe parametry na stronie producenta, ale chciałbym dowiedzieć się coś więcej o tych ciągnikach, jak się sprawują i czy warto kupić taki ciągnik zamiast np. Ursusa c-330 lub 2812?
    • Przez cyprian1219
      Witam!
      Dzisiaj na stronie farmtraca znalazłem model farmtrac heritage 6075 dt wyglądający jak stary ford. Znalazłem też strone z danymi technicznymi owego modelu, czy wiecie co to ma właściwie być, czy to sprzedają już i cokolwiek innego o tym ciągniku?
    • Przez arek1996072705
      Witam. 
      Mam zamiar kupić ciągnik Farmtrac 675 DTN King VS Case Farmall 75A którego wybrać? 
    • Przez Digifant
      Z tego co słyszałem i czytałem na forum Farmtrac 675 DT ma pompę wtryskową wrażliwą na słabej jakości paliwo. Czy stosując paliwo z markowej stacji typu Orlen lub Lukoil warto dodawać jakiś olej poprawiający smarowanie pompy ?
    • Przez Dalas3345
      Witam wszystkich
      Posiadam ten ciągnik juz kilka lat kupilem go w 2011 roku zrobilem nim juz ponad 1100mtg i wszytko okej ale wciąż mnie nurtuje jedna kwestia. Dlaczego dymi jak mu sie da gazu? Z malych obrotow jak sie wkreca to kopci dopiero jak zlapie te 1500obr turbina jakby da mu dosyc powietrza i juz nie ma dymu i odrazu czuc sile. czy byla by to wina turbiny? ktos moze cos kombinowal w tej kwesti? dla mnie to jest dziwne powinien dostawac silnik dosyc powietrza juz na maych obrotach to by nie dymil tak mi sie wydaje moze ktos cos podpowie? moze jakis posiadacz takiego traktora cos z tym robil?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.