Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banbus123    1
witam panow jak ustawiacie swoje grubery bo nie mam pewnosci czy mam dobrze mam 3m rabewerka z talezami i walem rurowym i gesia lapka prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za_q    15

Jak mocy wystarcza, to 12km/h - lepiej miesza i nakrywa resztki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    441

Prędkość coś koło 7-8km. Talerze trochę niżej względem łap, dzięki temu lepiej równają pole.

 

Edytowano przez Skoczek1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, radekz200 napisał:

to slabo 😜

po co męczyć ciągnik, robiłem też 9km/h ale pod każdą górkę w glinie było ciężko ;) a tak spokojnie pyrkam, 6 zółw 1500obr. 7km/h

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

ja z gruberem z łapą typu lemken czyli z bocznymi skrzydełkami ok 11 km/h , jedynie w ququ ok 10 bo glebiej idzie jak była na ziarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Talerze niżej od łap, i na około 10cm. Prędkość w zależności od terenu 8-12km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakubczyk
      witam wszystkich agrofotowiczów poszukuje agragatu ścierniskowego do jd 6830 w gre wchodzą tylko nowe agregaty myślałem nad gruberem z mandamu był to chyba mandam top 4 metry hydraulicznie składany czy mój jd6830 da sobie rade z nim??
       
      Z góry dziękiu za odp
    • Przez KarolGo
      Sprzedam grubera Mandam kus 2,6m zabezpieczenie sprężynowe pierwszy właściciel, maszyna sprawna nowe elementy robocze, nie malowany, nie spawany bez luzów. cena 8800pln do negocjacji. zainteresowanych proszę o kontakt  prywatną wiadomością.  https://sprzedajemy.pl/gruber-mandam-kus-2-6m-lemken-wawelno-e30984-nr54745716

    • Przez kotek22kotek
      Chciałem się poradzić jaki agregat podorywkowy wybrać do ciągnika 80km -chodzi mi konkretnie o firmę  euromasz- czy model ap 22 -szerokość robocza 2,1m na ramie 80 na 80mm jest gorszy znacznie od tego samego modelu ale na ramie 100 na 100mm.
      Jeden ze sprzedawców mówił mi że model o ramie 100 na 100 jest wyższy -lepiej robi przy takim ciągniku i cięższy --który wybrać ??
    • Przez KarolGo
      Sprzedam grubera Mandam kus 2,6m zabezpieczenie sprężynowe pierwszy właściciel, maszyna sprawna nowe elementy robocze, nie malowany, nie spawany bez luzów. cena 8800pln do negocjacji. zainteresowanych proszę o kontakt  prywatną wiadomością.  https://sprzedajemy.pl/gruber-mandam-kus-2-6m-lemken-wawelno-e30984-nr54745716

    • Przez KarolGo
      Sprzedam grubera Mandam kus 2,6m zabezpieczenie sprężynowe pierwszy właściciel, maszyna sprawna nowe elementy robocze, nie malowany, nie spawany bez luzów. cena 8800pln do negocjacji. zainteresowanych proszę o kontakt  prywatną wiadomością.  https://sprzedajemy.pl/gruber-mandam-kus-2-6m-lemken-wawelno-e30984-nr54745716

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj