Polecane posty

Kondzio342    0
Witam. Pilnie potrzebuje korpusu gurnego od podnosnika. Ten w ktorym sa wałki tłoczysko itp. Prosze o pomoc panowie...

luki9610    48

Ludzie mnie czasem to mnie bardzo zaskakujecie 

PRZECIEŻ  szukasz w necie po NR części z katalogu i masz 

https://agriexpert.pl/obudowa-podnosnika-massey-ferguson-42154220422542354240423342434253-3809677m94-3809677m93-p-39636.html

albo dzwonisz do lokalnego dealera AGCO i co to sprowadzi. 
a tu na 369 stronie masz to w katalogu 
https://www.hjallerupmaskinforretning.dk/UserFiles/File/kataloger/Massey Ferguson/Traktor/4245 4255 FR K37009.pdf

Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Kondzio342    0

Dzieki kolego sliczne ale serio no nie moglem tego znalezc.

luki9610 napisał:

Ludzie mnie czasem to mnie bardzo zaskakujecie 

Dzieki jeszcze raz ale juz nie ma co sie wkurwiac odrazu kolego. A masz moze jakies namiary na jakies z uzywanymi czesciami np takimi korpusami?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez erbelka
      Mam do was pytanie, jak czyścicie części maszyn i narzędzia, mniejsze i bardziej złożone? Mój mąż rolnik ciągle narzeka że nie może domyć części czy narzędzi, jak coś naprawia i myślałam, żeby kupić mu myjkę ultradźwiękową. Co sądzicie, dobry pomysł?
    • Przez Szczepek81
      Witam czy ktoś posiada Masseya 6499 proszę o opinie ,mogę kupić z rocznika 2012 4000 mg za około 175 tys złotych czy to dobra cena ? Pozdrowienia i proszę o opinie 
    • Przez Szczepek81
      Mam do kupienia Masseya 6499 rocznik 2012 ,4000 mg jak oceniacie ten model i ile może kosztowac ?Ogólnie jest bardzo zadbany cena 175 tys czy się oplaca?
    • Przez damian7331
      Witam, robił ktoś już kabinę do swojego kombajnu zbożowego? Posiadam mf'a 440 bez kabinki a przydała by się... Ciężko jest kupić oryginalną kabinę... Myślę nad zrobieniem takiej z nawiewami i aby to ładnie wyglądało i spełniało swoje zadanie... Pozdrawiam.
    • Przez rolkam72
      Sprzedam części do pompy opryskiwacza p90 Biardzki Zbuczyn. Części w dobrym stanie. Jeśli coś potrzebujesz pisz. Możliwość wysyłki 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.