News
krystal1

jaki pług do same Silver 90

Polecane posty

krystal1    0

lols123    12

U mnie Lamborghini 90 takie samo jak ten Same pracowało z 3+1 Lemken Opal 110 i było to idealne połączenie

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukas85    16

Ja miałem do NH TD90 pług Kverneland obrotowy3 skibowy  14"  z dużymi odkładnicami śrubowymi i ciagnik miał co robić przy 3-4 klasie ziemi

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez akv
      Jaki pług kupić z używanych obrotowy z regulacja szerokości za rozsądną cenę. Na 30h.
    • Przez domel27
      Witam wszystkich na forum... jestem na etapie poszukiwan pługa dzis ogladalem kverneland 4-skiby obort zabez. resor  szeorkosc robocza skiba 40... Co wy o takim pługu sadzicie jakies opinie a moze inne propozycje jaki wybrac?
       https://www.olx.pl/oferta/kverneland-4-obrotowy-nie-khun-lemken-overum-CID757-IDxdkVB.html
      pozdrawiam 
    • Przez Steyr9094
      Witam jaki najlepszy olej do zwolnic i dyfra w ciągniku steyr 9094  1996r
    • Przez damiandg
      Witam czy znalazł by się ktoś z okolic Dąbrowy Górniczej +- 50km kto wynajął by mi pług zachodni 3 skibowy obrotowy lub zagonowy. Chodzi mi tylko o to żeby przetestować czy na mojej glebie zachodnie pługi będą się sprawdzać bo mam Euro-masza i to jest porażka na mojej glinie. Cena do ugadania i transport po mojej stronie. Byłby jakiś chętny?
    • Przez Bartuś765
      Jaki pług wybrać do ursusa c 3110
      Jaki duży i czy obrotowy

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.