Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witajcie :14_relaxed:

szukam przydomowego pastwiska do wynajęcia, dla dwóch koni. Najchętniej w kujawsko-pomorskim.

Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi !!!

 

Edytowane przez Rzodkiewka
Opublikowano
15 minut temu, ryki napisał:

Zach pom. Przywoź, moje 2 klacze i kucyk nie mogą przejeść 15 ha.

Dzięki za odpowiedź! A mógłbyś podać dokładniejszą lokalizację ?

22 minuty temu, Pawel328 napisał:

mam koło domu kilka ha, pogodzily by się z moimi krowami i klacza huculska 😃 tylko ja z północnego Mazowsza

Dziękuję za odpowiedź! A czy Twoje ha są ogrodzone ?

Opublikowano
18 minut temu, Pawel328 napisał:

No jasne że są ogrodzone 😉 krów bym szukał na drugiej gminie 😂

To bardzo fajnie , bo sądziłam,że może są na łańcuchach.

3 godziny temu, ryki napisał:

Powiat Świdwin.

Dziękuję bardzo za propozycję,na razie nie odmawiam, ale spróbuję jeszcze poszukać czegoś nieco bliższego.

Opublikowano
Mam ogrodzone pastwisko 3ha, wokół las, staw rybny. piękna okolica i trasy... Mój koń emeryt nie jest w stanie tego ogarnąć. Jestem w stanie przyjąć jakieś towarzystwo dla niego w zamian za zwrot kosztów utrzymania. powiat płocki. pozdrawiam.
Opublikowano
1 godzinę temu, Pivot napisał:

Mam ogrodzone pastwisko 3ha, wokół las, staw rybny. piękna okolica i trasy... Mój koń emeryt nie jest w stanie tego ogarnąć. Jestem w stanie przyjąć jakieś towarzystwo dla niego w zamian za zwrot kosztów utrzymania. powiat płocki. pozdrawiam.

Dziękuję za odpowiedź.Wysłałam wiadomość prywatną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Yoda
      Czy ktos siał kapuste pastewną jako poplon? W UK bardzo dużo tego sieją i całą zimę wypasaja na tym bydło bo niby do -10 stopni wytrzymuje. Ja mam pomysł żeby na polach co pójdzie zboże jare latem po zbiorze zasiać i jesienią jak już na łąkach odrost sie kończy spasać. Potem zimowa orka i na wiosne siew. Zawsze jest to kilkanaście dodatkowych dni ze świeżą paszą zamiast kiszonek. Oprócz tego jakiś tam płodozmian miedzy zbożami.
    • Przez Adamo90
      Witam mam mały problem a może pytanie gdzie w podlaskim można wynająć jakąś maszynę rolniczą np traktor. U jakiś dealerów czy są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. Jestem trochę zielony w to ale chcę się dowiedzieć gdzie co i jak.
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam zużywam rocznie około 60t RSM przechowuje go w mauzerach 1000l i trochę mnie to wkurza bo  do napełnienia opryskiwacza potrzebuje 2 traktora z turem i mauzery zastawiają mi podwórko nie znacie jakiejś firmy z wielkopolski , z dolnośląskiego opolskiego czy łódzkiego która wydzierżawiła by mi zbiornik na warunkach że muszę go napełnić przynajmniej 2 razy w ciągu roku  albo na innych zasadach?
    • Przez Rzodkiewka
      Witajcie ,
      szukam łąki z wiatą, na wynajem,dla dwóch koni, najlepiej w kujawsko-pomorskim.
      Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.
      Z góry bardzo dziękuję za propozycje !
    • Przez massey87
      Czy jest gdzie wypozyczyc ciągnik w woj. Mazowieckim?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v