PiotrUrbaniak

Zbiornik na RSM Wynajem Ceny RSM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam zużywam rocznie około 60t RSM przechowuje go w mauzerach 1000l i trochę mnie to wkurza bo  do napełnienia opryskiwacza potrzebuje 2 traktora z turem i mauzery zastawiają mi podwórko nie znacie jakiejś firmy z wielkopolski , z dolnośląskiego opolskiego czy łódzkiego która wydzierżawiła by mi zbiornik na warunkach że muszę go napełnić przynajmniej 2 razy w ciągu roku  albo na innych zasadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1072
Ja bym się nie wiązał dzierżawa tylko kupił zbiornik 50m3 stalowy i kupujesz kiedy i od kogo chcesz. Taką beczkę można dostac od 10tyś w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, griga napisał:

Ja bym się nie wiązał dzierżawa tylko kupił zbiornik 50m3 stalowy i kupujesz kiedy i od kogo chcesz. Taką beczkę można dostac od 10tyś w górę

jak będzie stalowy to RSM go zeżre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1072
5 minut temu, PiotrUrbaniak napisał:

jak będzie stalowy to RSM go zeżre 

Ja leję w stalowy i jakoś go nie zjadło jeszcze. A są też dostępne takie które w środku są jakoś fajnie zabezpieczane ale w to się nigdy nie zagłębiałem. Zresztą w okolicy widziałem duże zbiorniki stalowe firmowane logo Azoty więc pewnie w tz wypożyczeniu. Pan od którego kupowałem ostanią beczkę żywiczną też miał taki zbiornik stalowy w wypożyczeniu i mówił że w pierwszym roku musi się 2 razy zatankować a w kolejnych 3x. Podawał Mi też cenę dzierżawy ale za cholerę nie pamiętam. Minus dla Mnie to to że wiążesz sie z jednym dostawcą a na tym ryku czasem można trafić okazję jak jakiś dostawca chce zrealizować kontrakt. W zeszłym roku tak bylo z RSM z Litwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyn    585
Najlepsze rozwiązanie to zbiornik od środka z kwasiaka

RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulczer    108

Ma ktoś taki zbiornik stalowy w dzierżawie. Ile to kosztuje? Gdzie pytać u dealerów czy w samej grupie azoty? Ktoś coś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj