News
sumek666

RS-Systems. Nawigacja rolnicza

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez petro11
      Czy ktoś posiada te urządzenie i jak się sprawuje? Mam zamiar kupić na wiosnę ale nie wiem czy brać pod uwagę inne firmy. Kusi mnie cena bo 6tys. brutto to nie drogo. Potrzebne mi jest głównie do siania nawozów NPK po orce i do opryskiwacza (samosiewy po talerzowaniu)
    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce

Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.

Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach

Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji

Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez dralo5
      Witam czy ktoś z użytkowników posiada wagę o tonażu np 15-20 ton?
    • Przez lukasz19161
      Witam,
      Jestem nowym użytkownikiem tego forum, nie mając zbyt wiele wspólnego z rolnictem. Mam do was wszystkich pytanie, a raczej prośbę o pomoc. Mój Wujek poprosił mnie abym pomógł mu znalezc nawigacje rolniczą. Posiada on około 230 hektarów ziemi i szukał czegoś co pomoże mu między innymi w opryskiwaniu ziemi. Przez przypadek natrafiliśmy sie na artykuł o nawigacjach rolniczych z tym, że jesteśmy kompletnie zieloni w tym temacie. W tym momencie następuje moja prośba, czy bylibyście w stanie mi doradzic co najlepiej kupic i w jakims stopniu wytłumaczyc jak to działa i czy w ogóle warto się czymś takim zainteresować ??
      Z góry dziękuje za pomoc.
      Pozdrawiam,
      Łukasz

• Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.