Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ROTODISEL

Pompa ZMR TYP T509 -Obroty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość ROTODISEL   
Gość ROTODISEL

Mam pytanie- na tabliczce jest wbite i240obr/min a wałek wom ma 540  czy mogę podłaczyć bezpośrednio dowalając jedynie więcej obrotów śilnika i niebawic sie w przekładnie pasowe?dodam pompa nowa z deklami na wlotach zalana olejem leżała od 90tych w magazynie plomby i fabryczna farba nawet na kole pasowym.Prosze o porady

Edytowano przez ROTODISEL

zetorki12    6799

Ma 540 przy określonych obrotach .  Obroty niższe i będzie 240 .  Pewno tak ok 800 i nic nie trzeba kombinować . Tak sądzę .

ZETOR TEAM

Sean    1040

Oczywiście że mniejsze obroty silnika żeby było te 240 obr. wałka.     :D   ten mnie rozbawił z tą przekładnią.    xD

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość ROTODISEL   
Gość ROTODISEL

też tak myślałem ale nie byłem pewny dzięki za radę nie będę  kombinował z pasowymi bo mam zgrabna solidną planetarna od wiertnicy górniczej ale dużo zabawy tokarka wielowypust spawanie i osiowanie do wałka pompy dużo roboty, a tak tylko akcja wałek pompy + wielowypust ręsztę ewentualnych  odchylen w ośi zniweluje WOM

Sean    1040

No chyba nie myślałeś beczką pompować z przekładnią przy 2000 obr. silnika.    :D

STEPHEN KING

Gość ROTODISEL   
Gość ROTODISEL

TAK BARDZO W PIZ-----Ę NIE PLANOWAŁEM :)) bo nówka z magazynu:)) 

Sean    1040

Jakbyś dał przez przekładnie to byś musiał dać 2000 obroty silnika żeby wyciągnąć te 240 obr. wałka, tylko po co tak piłować silnik.

STEPHEN KING

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rolkam72
      Witam wszystkich. Otóż mój opryskiwacz stracił ciśnienie a mianowicie ciśnienie jest lecz słabe. Sprawdziłem szczelność przewodów itd wszystko ok więc rozebralem pompę. W pompie membrany ok zaworki i uszczelniacze również i jest taki myk. Te plastikowe okrągłe tloczki popuchajace membrany. Z jednej strony kręcąc wałkiem wszystko wygląda ok lecz z drugiej ten tloczek czy jak to się fachowo nazywa nie wysuwa się wogule poza obudowę a ruch jego jest jakby bardzo mały. Wydaje mi się że to tak nie powinno być. I tu pytanie czy sam środek ten wałek i cały mechanizm można dokupić i wymienić? Nowa pompa 600 lub 700 zł a opryskiwacz potrzebny 5 dni w roku. I dodam że to opryskiwacz Zbuczyn obecny popularny biardzki belka 12m zbiornik 400l
    • Przez frotek
      Witam forumowiczów! 
      Przymierzam się do demontażu pompy wtryskowej w zetorze 8145 trzeba ją regenerować. Muszę tylko przy demontażu zrobić znaki na korpusie silnika,pompy i wykręcać śmiało?  
    • Przez kamil2002
      Chciałbym pociągnąć nową instalację elektryczną do halogenów. Z podłączeniem i gdzie co do czego to kumam bazę.
      Ale zastanawiam się nad jednym czy przewody pociągnąć prosto z akumulatora plus i minus , czy gdzieś z bezpieczników ale nie wiem gdzie się tam podpiąć. Nie wiem jak się za to zabrać
    • Gość konteno
      Przez Gość konteno
      Witam . Nabyłem w cenie złomu używany zespół : silnik spalinowy motori minarell z pompą oopryskiwacza annovi reverberi . 
      Czy ktoś na podstawie zdjęć potrafiłby dojść modelu pompy i silnika (ich parametry) oraz czy to pochodziło z jakiegoś opryskiwacza ? czy raczej pracowało luzem/solo 

• Przez Elvis1090
      Witam mam zamiar kupić nową prasę do 80tys brutto... myślałem o ursusie z-597 tylko że niema ich za wiele na rynku i ostatnio sytuacja w ursusie kiepsko wygląda więc zaczynam się wahać... może ktoś poleci jakąś fajną prasę w tych pieniądzach dobrze by było jakby miała rotor. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.