Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ROTODISEL

Pompa ZMR TYP T509 -Obroty

Polecane posty

Gość ROTODISEL   
Gość ROTODISEL
Napisano (edytowany)

Mam pytanie- na tabliczce jest wbite i240obr/min a wałek wom ma 540  czy mogę podłaczyć bezpośrednio dowalając jedynie więcej obrotów śilnika i niebawic sie w przekładnie pasowe?dodam pompa nowa z deklami na wlotach zalana olejem leżała od 90tych w magazynie plomby i fabryczna farba nawet na kole pasowym.Prosze o porady

Edytowano przez ROTODISEL

zetorki12    5150

Ma 540 przy określonych obrotach .  Obroty niższe i będzie 240 .  Pewno tak ok 800 i nic nie trzeba kombinować . Tak sądzę .

ZETOR TEAM

Sean    1037

Oczywiście że mniejsze obroty silnika żeby było te 240 obr. wałka.     :D   ten mnie rozbawił z tą przekładnią.    xD

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość ROTODISEL   
Gość ROTODISEL

też tak myślałem ale nie byłem pewny dzięki za radę nie będę  kombinował z pasowymi bo mam zgrabna solidną planetarna od wiertnicy górniczej ale dużo zabawy tokarka wielowypust spawanie i osiowanie do wałka pompy dużo roboty, a tak tylko akcja wałek pompy + wielowypust ręsztę ewentualnych  odchylen w ośi zniweluje WOM

Sean    1037

No chyba nie myślałeś beczką pompować z przekładnią przy 2000 obr. silnika.    :D

STEPHEN KING

Gość ROTODISEL   
Gość ROTODISEL

TAK BARDZO W PIZ-----Ę NIE PLANOWAŁEM :)) bo nówka z magazynu:)) 

Sean    1037

Jakbyś dał przez przekładnie to byś musiał dać 2000 obroty silnika żeby wyciągnąć te 240 obr. wałka, tylko po co tak piłować silnik.

STEPHEN KING

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Filipson
      Witam.  Mam problem z podłączeniem zewnętrznej pompy hydrauliki w John Deere 2850. Pod które korki się wpiąć ? W starej mam trzy podłączenia, a w nowej są cztery .Moja nowa pompa wygląda tak:  

• Przez Krystian6830
      Witam, chciałbym wymienić starą prasę na nową.
      Mam dylemat między tymi dwiema ?
      W John deere nie podoba mi się to ze jest dużo pasów i boję się ze będą na siebie nachodzić, ale mam ciągnik John deere i podobno prasy mają dobre to wszystko by pasowało.
      Z drugiej strony znajomy ma tego New hollanda i mówi że jest bardzo dobry, a New Holland to pewnie tańszy ?
      Która prasa będzie lepsza ?
      Jak te prasy wypadają cenowo ?
      Dodam że ciągnik to John deere 6830
    • Przez bartekandruszko
      Witam. W moim case pompa hydrauliczna znaczyna wyć przy obrotach około 800 później cichnie i znów zaczyna wyć od 1600 do 1700 a później znów cichnie, agregat podnosi biegów nie rozłancza niby wszystko ok, ale jak zacznę podnośić maszynę na tylnym tuzie przy tych obrotach co wyżej napisałem to się wycisza a jak podniesie do końca to znów wyje. Czyżby to były objawy umierajacej pompy? Pozdrawiam 
    • Przez Sony
      💩mam problem z Amazon d7 super s typ 25 2,5m kiedy ustawiłem na drobny wysiew to nie pobiera mi drobnych nasion (rzepak) znaczy bardzo małą ilość nawet jak nastawie na 100 tak jak by nie mogło ich pobrać co to może być?  a trybki są ok. Dzięki
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, mam problem z hydrauliką w deutzu, zaczeło mi coś cykac pod kabina i teraz po około 5 min od uruchomienia silnika zaczyna przerywać hydraulika. Dodatkowo muszę wszystko uszczelniać bo co chwilę nowy wyciek na rurkach pod kabina . Stan oleju jest a nie stety hydraulika przerywa, proszę o pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.