Skocz do zawartości
szymonidas9

Kuhn Vari-master 123 smarowanie

Polecane posty

szymonidas9    1

Mam problem z nasmarowaniem tych smarowniczek od skib. Problem polega na tym, ze pomiedzy smarowniczkiem a sworzniem jest taka jakaby obrecz na krtorej chodza te skiby ktora sie obrocila i ni czorta nie mozna tam wcisnac smaru.. wiercenie otworu nic nie daje bo wietro ma ksztal stozka, i o ile te obrecz przewierce o swozniu nie ma juz mowy..

Jest mi ktos w stanie powiedziec ile jest to w stanie wytrzymac bez smarowania? Plug rocznie orze okolo 70ha

IMG_20180401_150457.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafalpronar82a
      montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?
    • Przez John125
      Sprzedam zgrabiarkę firmy kuhn model ga 3501 gm.
      Zgrabiarka ma uszkodzone koło talerzowe
      Dane techniczne:
      - szerokość robocza 350 cm,
      - 10 ramion,

• Przez dyziek_1
      Taka jak w tytule, potrzebuję zgrabiarki, generalnie chodzi mi o ramę i jej zaczep, przekładnia może być uszkodzona, ramoniona również są niepotrzebne. Najlepiej woj. podlaskie.
    • Przez hary6400
      witam wszystkich .
      chciałbym zakupic nowa kosiarke dyskowa a mianowicie boczna  i czołowa , jakiej firmy wybrac?? prosze o wskazówki rady co warto dołozyc
      myslałem nad zakupem czołowej 3,m a boczna 2,8 m do tego zostawu  chce podpiac valtre n 103,4 miała 111km teraz zmieniony program na 124 km
      ktore kosiarki ida lżej a ktore cieżko , co polecacie czekam na podpowiedzi
      pozdrawiam:)
    • Przez Majkelo
      Witam.
      Nosze sie z zamiarem kupna pługa Kuhn master 103  .Prosze o wyrazenie opini , czy warto...
      Dodam ze dealer wecenił mi go na  35 500 (zabezpieczenie śrubowe)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.