Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Jak chce orać to wiem że muszę przerzucić reduktor na biegi polowe czyli dźwignia na sam dół a aby działał mi podnośnik podczas orki to muszę też dać dźwignie na sam dół czy jakaś inna pozycja? Jestem początkującym dopiero się uczę obsługi ciągnika dlatego też nie znam takich banalnych rzeczy :D

Opublikowano (edytowane)

Może ten filmik Ci coś pomoże. Przewiń do 4 minuty. Do orki to raczej musisz mieć wajchę do samego dołu.

 

Edytowane przez Gość
Opublikowano

lewa dźwignia wciśnięta, chyba że masz eksportókę z niezależną hydrauliką

do orki nie musisz wrzucać biegów polowych, bez problemu radzi sobie na 2 i 3 biegu

 

myślę że bez problemu znajdziesz instrukcję obsługi gdzieś do pobrania, tam dowiesz się większości ciekawych rzeczy o użytkowaniu tego ciągnika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez ciapekc328
      przy słabo działającym sprzęgle znajomy chciał włączyć WOM ale mu się nie udało i dźwignia została mu w ręce .wykręciłem ten wałek z całą kopułką wyszedł spokojnie ale czy tak samo wejdzie?Nie wiecie może gdzie można kupić "dźwignię włączania WOM z 2 otworami" bo z 3 można częściej dostać. Proszę o pomoc dziękuję za odpowiedzi
    • Przez VladimirT-25A
      Witam ostatnio zauważyłem że jest dość spory luz w dźwigni rewersu rusza się na prawo i lewo i nie raz nie łapie przy włączaniu przód biegu zdjołem podłogę
      a tu lata wraz z tym wałkiem co jest w całym lewarku co jest na to zamocowany rewers i nw co zrobić co byś cie doradzili ? dodam że władimirec teraz przechodzi modernizacje i jak go pomaluje na nowo w kabinie to później nie chce rozbierać na nowo Pozdrawiam wszystkich i czkam na odpowiedź .
    • Przez kombajnistaZ050
      Witam.Chciałbym sie dowiedziec po kolei jakie wajchy i do czego służą w kombajnie Fortschritt E 512. Z góry dzięki za odpowiedz.
    • Przez JumperTomek
      Witam, czy ma ktoś nr części tego krzyżaka i tulejki gumowej od dźwigni podnośnika z prawej strony która idzie do regulatora siłowego ?
      Mój ma luz i opiera się na baku już, a regulacja na dźwigni już się skończyła Da się to dokupić w ogóle gdzieś ? Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v