Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Karol445    33

A to takie trudne zobaczyć jak sa oznaczone? przecież oznaczenia chyba są?

Ostatecznie poruszaj każdą i zobacz co się będzie działo. To nie rakieta kosmiczna w kosmos cie nie porwie. Poza tym to temat o kombajnach w dziale ciągniki jak mod to zobaczy to będziesz miał %%%

Edytowano przez Karol445

Szuma    12

tak jak i bizonie Z056 masz je obok siedziska operatora, pierwsza od siedzienia wysyp, druga to naped hedera a kolejana to maszyna, tak wszytsko jak zaznaczone. a po prawej to z pamieci nie pwiem Ci ale tam jest wyszttko intuicyjnie rozwiazane bez wiekszych komplikacji.

"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Wiadomość z agroFakt.pl

hadler    0

po prawej jak się nie mylę

pierwszy od góry jest gaz

druga wajcha od góry to podnoszenie/opuszczanie motowideł

trzecia od góry to podnoszenie/opuszczanie hedera

a ostatni jest przyspieszacz

Szuma    12

a i w razie gdybiś chcial szybko wylaczyś naped hedera ro gwaltowie naciskasz sprzeglo i puszczasz.

"Siła w jedności, jedność w wierzę"

raph    0

Witam,

tak jak w temacie. Poszukuję instrukcji obsługii do E-514. Mógłby ktoś wrzucić jakieś skany ewentualnie link do tego? Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam. :)

MatiRol92    9

Witam mam pytanie od czego jest ten licznik ,czy zegar przy drążku zmiany biegów w E-514 bo nie wiem :) z góry dzieki za odp :D

kubus    22

U mnie tak samo od prędkości

Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

fergusonki    36

nie sluchaj radia tak glosno ze silnika wgl. nie slychac i obserwuj zachowanie maszyny.

Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

men0410    0

Do kręcenia używaj kierownicy. :)

+10% za głupkowaty post .

Ursus 1224, Ursus 1014, Ursus 914, Zetor 7211 i Ursus c360 na 150 ha.

zorzyk2    50

Tak jak powyzej. Prosze o rady :)

Zacznij od przeczytania instrukcji obsługi i "zapoznaj" się dokładnie z maszyną.

fergusonki    36

a jeszcze lepiej bedzie jak na kurs kombajnisty sie udasz XDD

Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

minor15    26

gdyby pytanie było bardziej sprecyzowane to każdy kto napisał odpowiedź byłby idiotą, jednak pytanie było debilne więc jakoś te odpowiedzi moge zrozumieć ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez tlewandowski
      Sprzedam kombajn Case 527 1998r ,silnik 2343mth , młocarnia 1446mth, 3814ha, silnik volvo 270KM, heder 6,15m z wózkiem,
      rozrzutnik plew, sieczkarnia, sprawna klimatyzacja, instrukcja obsługi w języku polskim, katalog części.
      Stan kombajnu określam jako bardzo dobry. Kombajn doinwestowany garażowany od rolnika z prawdziwym przebiegiem.
      Sprzedaj tylko i wyłącznie z powodu zakupu nowego kombajnu.
      Kombajn do obejrzenia w miejscowości Grabowo Powiat Szczecinecki Województwo Zachodniopomorskie
      Cena 126.000,00zł podlega oczywiście negocjacji. Odbiór wyłącznie osobisty, nie posiadam transportu.
      tel. 600312433, email: tlewandowski@vp.pl

• Przez grubymaro5
      Mam problem przy podlaczaniu węży do rozdzielacza. Mianowicie czy zasilanie jest na górze czy na sole
    • Przez traktorpolo
      witam koledzy pilnie potrzebuje pomocy, mam internationala 956xl rok 83 stary model ale dotychczas byłem zadowolony,   stało się to w orce  pompa sprawna olej jest na bank, 1  jedna dzwignią co się ustawia głębokość orki góra dół działa bez zarzutu podności i opuszcza ale druga dzwignia przestała prawidłowo działać ta 2 co się ustawia do transportu podnoszenie pługa tzw na fuul, jak docisnę do końca nic nie idzie pług w góre ale dopiero jak dwoma rekami mocno docisnę to działa, tak jakby się coś wyrobiło tylko co....sprawdzałem połączenia na dźwigienkach i jest ok  kręciłem tymi cięgiełkami i to samo dalej  nic, jak b mocno docisnę w gure to pług idzie na full do góry ale jak puszcze to opada   potrzebuje pomocy koledzy bo czas w pole wracać     może jekieś podpowiedzi  może gdzie jest rozdzielacz  ale to bym wykluczył raczej....  nie wiem porozkręcałem poł kabiny dalej nic     to wygląda jakby ta dzwignia 2 się wyrobiła tylko gdzie   brakuje po prostu 1 cm rzeby działało      czekam na odpowiedzi pozdrawiam
    • Przez SzymoooN
      Witam.W ubiegłym sezonie kupiliśmy używaną zgrabiarkę i uznaliśmy że czas najwyższy na wymianę oleju i tu rodzi się pytanie, jaki on powinien być? Czy musi być to specjalny,czy zwykły przekładniowy. Jeśli ktoś ma informację na ten temat, to byłbym bardzo wdzięczny za udzielenie odpowiedzi.