Skocz do zawartości

123mamut

Members
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O 123mamut

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

652 wyświetleń profilu
 1. Maliny

  Wycinając swoje maliny natrafiłem na trzy sztuki których łodygi były częściowo puste, czy to przypadkiem nie jakiś szkodnik?
 2. Winogrona

  Zastanawiam się czy jak kupie sadzonkę winogrona bezpestkowego i będę chciał rozmnożyć to czy te młode sadzonki ukorzenione przeze mnie też będą miały owoce bez pestek czy nie?
 3. kury brojler

  thx za info.
 4. kury brojler

  Kury brojlery jak długo je trzeba trzymać w hodowli przydomowej by osiągnęły odpowiednią masę i ile max taka kura może ważyć?
 5. Maliny

  Od ostatnich opadów moje maliny zaczęły strasznie żółknąć około 90% malin jednak młode pędy wypuszczane przez te maliny są ładne, zielone a pozostałe 10% malin  ma bardzo ciemną zieleń a i te zmarznięte maliny które mają max 30 cm z zeszłorocznych nasadzeń w ogóle nie żółkną . Jeden facet powiedział mi że mam sobie dać spokój z malinami bo one są zawirusowane.jest to malina polana  
 6. Maliny

  Maliny posadzone w zeszøym roku mi na wiosnę kompletnie wymarzøy i wyrosły tylko na 10-20 cm niektore może 30cm następnie za kwitły i coś tam owocują. Jeæeli chodzi o wygląd rośliny to są intensywnie dzielone i przez to chcicialem się dowiedzieć czy to wina mrozów czy czegoś innego również dodam ze to co mam drugi rok wyrosły. 
 7. uprawa truskawek

  Ponowie jak to jest z truskawkami w agrowłókninie bo słyszałem że to kiepsko rośnie przy jej zastosowaniu.
 8. Maliny

  Po tych czerwonych listkach wnioskuje że mało fosforu.
 9. Maliny

  w sobote robiłem oprysk żelazem teraz czekam na nawóz fosfor + azot bo młode liście praktycznie na każdej malinie czerwonawe.
 10. Maliny

  Czy to niedobór żelaza? http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/MO1u2Afnps~QMGsgbeLws9Be3l7eJv http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/2~c3jaWkhmAgyOTTPmyXz_rK2jgtmG
 11. Maliny

  te liście na samym czubku malin czerwienieją , czy jest to niedobór potasu? A i ogólnie wiekszosc malin ma taki jasny zielony kolor.
 12. Maliny

  U mnie nada dość regularnie jednak tak jak wyżej na niektórych malinach dolne liście robią się żółte.
 13. Ceny trzody chlewnej 2017

  Kurcze uchowałem sobie świnię hobbistycznie i chciałem sprzedać ale jedynie kilka osób coś się dopytywało lecz ostatecznie nie kupili a większośc telefonów z olix to dzieciaki. Niewiedziałem ze tak trudno sprzedać świnię żywioną ziemniakami, chlebem oraz śrutowanym zbożem.
 14. Waga świni

  No wiem. To mi wystarczy.
 15. Waga świni

  Czytałem ze można ocenićwagę świni na podstawie obwoduszu w związku z czym szukałem tabeli , jednak nic w google nie znalazłem. Może ktoś podrzucić?
×