keeway

Jakie oponu lepsze

Polecane posty

keeway    12

Jakie opony beda lepsze do cignia mf 235 do lasu jodełka czy zwykle cigniak bez napedu. 

pobrane.jpg

TS-04.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

robi57362    251
do lasu to zwykle wiem ze ruskie sa bardzo wytrzymale wiec do lasu jak znalazł

jesli pomoglem kliknij fajne

Esab200    159

PR to liczba plucien im więcej plucien tym opona mocniejsza a mniej elastyczna. 

izydor6280    652

na oś prowadzącą tylko opona prowadząca, jak już zmieniasz to zakładaj szersze 7.50x16

tu masz przykłady produkcji wschodniej 

http://allegro.pl/nowe-opony-6-00-16-kama-600-16-ursus-c-330-c-360-i7276440048.html

http://allegro.pl/nowa-opona-6-00-16-6-00-16-v-225-voltyre-detka-i5948918438.html

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

daron64    619

Napisałeś w innym temacie,  ale ten chyba lepszy do takiej dyskusji. 

Więc na jesieni dopiero będę szukał zamiennika 18.4/34, czyli chyba 460/85/34.

Masz bkt/Taurus,  czy tylko te,  które w tamtym temacie wkleiles Alliance i chinole? Jaki koszt wysyłki dwóch opon? 

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez keeway
      Jakie opony na przod do mf 235 robie dużo w lesie jakie beda lepsze jodelka czy zwykle oczywiscie ciagnik bez napedu
    • Przez Wojtek026
      Co uważacie o kosiarkach dyskowych jarmetu, czy może ktoś użytkuje, cena jest najniższa z tego co mamy krajowego, sprzedawcy chwalą, pronar samasz i sipma ceny dużo wyższe a jeszcze kilka lat temu pronar miał całkiem dobre ceny
      http://allegro.pl/kosiarka-dyskowa-tylna-jar-met-z-210-2-2-8m-i5418612746.html
      mocowanie coś jak w vikonie a inne jatmety mają takie proste, ale ogólnie czy warto iść w ten temat?
    • Przez formoza11
      Brona będzie służyć głównie do kruszenia skib.Posiadam w większości ziemie ciężkie.
    • Przez tomek2201
      Tak jak w temacie. Co według Was jest lepsze na drugą dawkę azotu w pszenicy ozimej. Na pierwszą i trzecia stosuje saletrę. Do tej pory na drugą stosowałem 150 kg mocznika ale zastanawiam się czy nie lepiej dać 300 saletrzaku. Odkąd stosuje mocznik na drugą dawkę zauważyłem że pojawiaja silne ataki chorób grzybowych. Nie wiem jak działa saletrzak na 2 dawkę bo nigdy nie stosowałem dlatego chciałbym dowiedzieć się jakie macie zdanie na ten temat i opinie osób które stosują saletrzak na drugą dawkę.
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam.Mam pytanie odnośnie tego czy dobrze założyłem folię  a także jakiej firmy polecacie folie 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.