Polecane posty

KamilK199    8

4815 kilo:)

Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Wiadomość z agroFakt.pl

piterq1991    3

Da się zmienić prędkość podnoszenia ramion? W moim traktorze dość wolno się podnoszą. Zaznaczam, że miałem wymienioną pompę na nową.

pawelec    85

od tego masz EHR.

nie rozumiem, jak mozna kupowac ciagnik, i nie wiedziec co w nim siedzi.. ;)

polska rzeczywistosc.

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

matis251    0

Pawelec to chyba ty się nie wiesz co w nim siedzi. Tam nie ma regulowanej prędkości podnoszenia ramion jest regulowana prędkość ale opuszczania, od prędkości podnoszenia musi być jakaś śruba zmniejszająca przepływ oleju tak jak się to ma przy wyjściach hydraulicznych lecz nie wiem gdzie ona się może znajdować.

piterq1991    3

dokładnie chodzi o podnoszenie. Porównując to z innymi ciągnikami to dość wolno to się odbywa. Z pługiem to za czym się podniesie to się już zakopie ciągnik..

wojtek918    5

a porównywałeś szybkość podnoszenia z innym mf 3070. powiem ci tak ze w mojim 8110 jak wcisne guzik od podnoszenia to tez od razu nie idzie ( w porównaniu z mtz) ale ozniej podnosi w miarę szybko. Może masz coś Z EHR nie tak zasniedziałe styki czy cos podobnego. Zrób jeszcze tak ze porównaj jak szybko podnosi ci z EHR a jak szybko z błotnika( o ile masz te guziki na błotniku). U mnie jest tak że w miarę podnosi jednakowo ( chodzi o szybkość) EHR i blotnik. Natomiast na błotniku podniesie wyżej niż na EHR.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez djjanik
      Witam.  Mam problem z moim mf 4255. migają te kontrolki od rewersu?? Ta jedna miga 6 przerwa 2. Z tego co doczytałem to jakis błąd z czujnikiem obrotów?

Ponadto nie da sie wrzucić nawet biegu i ten rewers strasznie dziwnie się zachowuje tzn:
      Przykład nr 1 ( sprzęgło wciśnięte) 
      - rewers na "0" - nie da się wrzucić biegu ( ale jak sie dociśnie dźwignie biegów to ciągnik powoli toczy sie do przodu) 
      - rewers do przodu - analogicznie jak wyżej,
      - rewers do TYŁU - analogicznie jak wyżej,

Przykład nr 2 ( sprzęgło do góry)
      -rewers na "0" - nie da się wrzucić biegu ( ale jak sie dociśnie dźwignie biegów to ciągnik powoli toczy sie do przodu) 
      -rewers do przodu - analogicznie jak wyżej,
      -rewers do TYŁU - nie da sie wrzucić biegu ( ale jak się dociśnie dźwignie to ciągnik powoli toczy się do TYŁU)

Przykład nr 3 ( silnik wyłączony) - wchodzą wszystkie biegi 

Przykład nr 4 ( bez wciśniętego sprzęgła, dźwignia biegów na luzie) 
      Przełączenie rewersu z "0" do przodu - zero reakcji,
      Przełączenie rewersu z "0" do tyłu -  o dziwo widać reakcje na silniku ( dźwięk choćby był wrzucony bieg i traktor zaczynał ruszać ale stoi w miejscu) Jakieś pomysły co to może być, co sprawdzić, jak sprawdzić i co wymienić lub wyczyścić? 
    • Przez norek007
      Witam, potrzebuje dokładny  opis kalibracji   EHR  w Claasie Arion 640 Cebis.
       Chciałbym zapytać o te czy małe pokrętła(potencjometry) na panelu  EHR.
      Najważniejsze w jaki położeniu ustawić pokrętło od czułości podnoszenia  EHR.
      Czynności do kalibracji które powinno się wykonać o których wiem to:
      1. Główne pokrętło od wysokości opuszczania ustawić na 60-70%.
      2. Założyć ciężar na ramiona tylne około 200kg.
      3. 6 raz wcisnąć klawisz od amortyzacji tylnego podnośnika( w tym momencie zacznie się kalibracja)
      4. Po kalibracji wyłączyć zapłon  na około 10s.
      Teraz moje pytania do was:
      Czy te czynności które wypisałem  wyżej są prawidłowe i jak ustawić ten potencjometr od czułości pracy ehr (na panelu), czy w ogolę ma znaczenie ustawienie tego potencjometru.
      Pozdawiam!

• Przez witch
      Witam problem jest taki EHR nie reaguje, przełącznikiem daje na opuszczanie i brak reakcji  świeci dioda,próbowałem awaryjnie opuścić ,ale nic się nie dzieje.
    • Przez Tomekaszczyk
      Witam pacjent landini vision 100 z 2010 roku ehr czasem nie działa jest martwy nie podnosi i nie opuszcza miga dioda 5x i potem 1x i tak cały czas kod błędu 51 lub 15 niewiem jak to czytać, są takie dni ze działa bez problemu,ktos coś pomoże,moze nr telefonu to zadzwonie
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Nie działa mi ehr, żadna kontrolka się nie świeci ani nic co mogło się stać? Przyciski na błotnikach też nie działają. Wszystkie kostki rozpinałem i spinałem i nic. Czy oprócz tego bezpiecznika przy akumulatorze jest jeszcze jakiś inny ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.