Skocz do zawartości
sikor86

john deere 3420 problem ze skrętem

Polecane posty

sikor86    0

witam. mam problem ze skrętem w trybie gdzy obie osie skrecaja jedna w prawo druga w lewo. przód skreca a tyl stoi w miejscu. ma ktoś pomysł?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mustafakali
      Mam kilka problemów z tą prasą po pierwsze to nie chce automatycznie owijać bel dopiero owija jak ruszę prętem który zmienia kierunek ruchu siłownika
      Drugi problem to po założeni siatki jest ona tylko po środku beli a po krańcach już nie
      I ostatni problem nie ucina siatki chociaż noż jest bardzo ostry
    • Przez Kuba84241
      Witam, mam problem z Claas Variant 280rc. Co może być przyczyną wadliwego docisku beli. Jak beluje to siłownik nie popuszcza docisku i wskazówka na manometrze idzie na czerwone a bela  ok. 20cm nie owinięta zbita że igły nie wbijesz. A gdy się podłączy na zwarcie kablem do elektrozaworu to siłownik popuszcza i pasy się luzują. Myślę że to elektronika bądź tzw. przekaźniki. Gdy zgadze ciągnik z włączonym komputerkiem to po lewej stronie coś brzęczy.
      Pomocy
    • Przez stasek663
      Witam mam do zaoferowania traktor jakim jest john deere 1040 50km 
      traktor zwinniejszy i wygodniejsze od c360 moc ta sama mimo3 cylindrów 
      Traktory ma 6tys Moto godzin 
      Cena :23tys 

• Przez Seba505
      Witam potrzebuje jakiegoś schematu instalacji elektrycznej do john deere 945 lub podobnych modeli z tą instalacją .Ponieważ ktoś ją pozmieniał i nie można dojść ładu
    • Przez Brother
      Witam mam problem wymieniłem pasy tylne w prasie rv126L ,i są one troszkę grubsze od tych co były, kiedy zamknę klapę to mam wrażenie że przednie pasy hamują te z tyłu i moje pytanie czy jest jakaś możliwość odsunięcia od siebie tych rolek ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.