Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich musze kupić prostownik i mam pewien problem bo jest bardzo duży wybór i nie wiem co wybrać polecacie któryś z poniższych modeli albo jakiś inny prostownik do 600zł. Czy prostownik robiony przez kogoś będzie wytrzymalszy niz ten sklepowy? I zależy mi żeby miał płynną regulację napięcia.

https://www.olx.pl/oferta/prostownik-polski-hertz-32a-12v-24-z-rozruchem-zpb-CID757-IDs4nyh.html

https://www.olx.pl/oferta/prostownik-12v-24v-z-rozruchem-230a-bjc-CID628-IDssP6L.html

https://www.olx.pl/oferta/prostownik-12-24v-15a-CID5-IDrjb2Z.html

https://www.olx.pl/oferta/prostownik-polskiej-produkcji-15a-zawila-CID628-IDpPaXp.html

Opublikowano
Dołoż trochę i kup na kółkach z lepszym rozruchem. Uruchomisz nawet bizona ze słabymi akumulatorami tym samym zaoszczędzisz na akumulatorach
Coś takiego http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7035715068
Opublikowano
Wszystko kwestia ustawień. https://www.narzedzia.pl/prostownik-dynamic-420-telwin,17596.html Mam dokładnie taki
Już kilka lat odpalalem czwórkę ze słabą kompresja. Pryskakalem samostart i prostownik na rozruchu zawsze odpalila, a akumulatory były do wyrzucenia już dawno. Nie pogardzilbym mocniejszym. Teraz jak sprzedałem czwórkę to w sumie już nie używam prostownika. I rączka mi się urwala, bo jest plastikowa. Pamiętam jak go kupowałem to sprzedawca powiedział że nie jestem w stanie go przepalic. Ile razy już dostał deszcz zero problemów. Dwa włączniki już mi się przepalily
Opublikowano (edytowane)

Prostownik z linku class to straszne dziadostwo. To chińczyk który tylko nazwy zmienia na class, sherman i cholera wie co jeszcze. Na rozruchu ciągnik odpalisz ale aku muszą mieć najmniej 30-40% naładowania inaczej zapomnij. Parametry są ponad 20% naciągnięte. Działa, ładuje ale nie licz z jego strony na cuda jakie podają w opisie. Telvin lepiej ale jeśli chciał byś faktycznie prostownik z rozruchem który odpali duży silnik to do tysiaka  chyba nie kupisz. 

Edytowane przez seweryn20
Opublikowano
no właśnie mi tak się wydawało że z rozruchem do tysiąca nie kupię dobrego nie kupie. A polecasz coś bez rozruchu 12/24v żeby był i z płynną regulacją prądu
Co myślisz o tym prostowniku https://www.olx.pl/oferta/prostownik-z-rozruchem-CID628-IDropeh.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez ma123
      Witam planuje zakup prostownika z rozruchem z tego co czytałem to dobrze by było gdyby miał chociaż 500ah podczas rozruchu głównie miał by służyć do odpalania c360 c330 zimą oba posiadają akumulator 120 ah jakie polecacie prostowniki z rozruchem 
    • Przez yacenty
      Jaki akumulator warto kupić? Wiem ze jest tam 105Ah, 800A i podchodzi Varta 12V 105Ah/800A PROMOTIVE HD.
      Może coś tańszego?
    • Przez Camry
      Mam małe pytanko czy taki prostownik z rozruchem będzie dobry np. do rozruchu bizona czy też większego ciągnika . Jeśli macie lepsze propozycje to podsuncie. Wiem tematów było już dość dużo ale jakoś chodzi mi po głowie ten model a nigdzie tu na forum nie bylo o nim wzmianki. Dzięki 
      https://erli.pl/produkt/prostownik-z-rozruchem-class-750-lcd-rozruch-700a,166480992?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwnv-vBhBdEiwABCYQAxkx6XIYDalvfXO3ZVaR2kdU2vq10NvAl9YBT0uqTsAOZf32j7LRChoCQ80QAvD_BwE
       
    • Przez lysyrolnik
      Witam
       
      No i stalo sie w moim MTZ 82TS padly baterie, i tu nasuwa sie moje pytanie- Jakie polecacie akumulatory?
      dodam ze w moim MTZ-cie sia aku... 2x 6v
    • Przez Fugeo
      Cześć Jaki polecicie mi nowy prostownik 12 V i 6 V do 200 zł do ładowania głównie akumulatorów w ciągnikach. Pojemność największego w claasie to jak się nie mylę ok 160-170 Ah. I czy warto szukać prostownika z funkcją rozruchu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v