Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
waldek617    0

Witam potrzebuje informacji o początku wtrysku w jakim położeniu powinien znajdować się pierwszy tłok podczas początku wtrysku.Bo przez koła zamachowe nie mam jak sprawdzić z tego względu że było kompletowane z kilku ciągników i nie pasuje na znaki.Ostatnio zauważyłem że początek wtrysku idzie gdy tłok ma jeszcze jakieś 15mm do gmp i mi się zdaje że jest cos zle ustawione czy się mylę ? Ciągnik ciepły pali od strzała gdy temperatura spada poniżej 0 złapie za pierwszym obrotem zakręci i zgaśnie .pytam ponieważ odpowiedzi na moje pytanie nie mogłem nigdzie znaleść.

Alamo    1391

W dziale C360 powinieneś zadawać pytania.15 za dużo,10mm przed gmp

pawel100474    5

Maż znaki na kole to weź suwmiarkę i pomierz odległości między znakami a potem ustaw tłok pierwszy na  GMP zaznacz kreskę na kole zamachowym i odznacz dwie kreski bo początek w c360 to od 22-24 stopni przed GPM jak się nie mylę to ok 4-5 cm na kole zamachowym przed GPM.

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    149
Dnia 4.03.2018 o 20:27, waldek617 napisał:

.Bo przez koła zamachowe nie mam jak sprawdzić z tego względu że było kompletowane z kilku ciągników i nie pasuje na znaki

Mnie ciekawi ten silnik. Ile masz tych kół. Bo w typowym silniku jest tylko jedno koło zamachowe i jest wręcz nie możliwe z kompletować go z kilku ciągników.

seweryn20    800

No dokładnie dwa można spotkać z 40-ki i 60-ki każda miała inny kąt wtrysku paliwa. Ale i to jest do sprawdzenia po odległości od znaku GMP. Wykręć wtryskiwacz pierwszego cylindra  i sprawdź czy ostatni znak GMP zgadza się z położeniem tłoka. Jeśli tak to reszta też musi.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Fredovsky
      Witam. Wie ktoś jaki jest rozmiar śrub do tylnych obciążników lub gdzie można je dostać ?
    • Przez Autofan
      Proszę o opinie jaki nowy wał posiewny jest w stanie podnosić Ursus c-360. Czy wał 3m np Euromaszu ( http://euro-masz.eu/zawieszany-wal-posiewny/ ) podniesie C-360? Może ktoś z was ma i pracuje z tym ciągnikiem.
    • Przez PaweLisowicz
      Potrzebuje zakupić regulator napięcia zewnętrzny do mojego ciągnika. Jest on na 2 wsuwki o nr. 15 i 67. Tera pytanie jaki kupić żeby pochodził dłuższy czas. Myślałem nad takim: https://sklep.mizar.com.pl/regulator-napiecia-alternatora-12v-c-330-c-360-80350903-p-1319.html

• Przez PaweLisowicz
      Witam. Chciałbym dać do remontu kolumnę kierowniczą od c-360. Potrzebuję informacji jaki mniej więcej jest koszt części. Zauważyłem że kierownica ma luz przód-tył, luz  1/5 obrotu i ta obudowa kierownicy ( połączona gumową osłoną na zdj) lata sobie góra dół. Daje kilka zdjęć.

• Przez KnightRider
      Szanowni Panowie,
      mam problem z uchwytem szczęk w C-360 - jest pęknięty. Pewien szpec twierdzi, że to uchwyt z C-4011 - jednak takiego nie mogę dokupić. Czy na pewno ma rację? Porównując z fotkami nowych, dostępnych do C-360 - wyglądają identycznie.
      Kto ma racje? Jeśli tak to gdzie kupić odpowiedni uchwyt?
      Przy okazji - dla czego to pękło?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.