Polecane posty

navara    0

Witam gdzie w pompie paliwowej jest spust oleju wlew jest na gorze na ampul a spust? Ciagnik dx 3.90

20190115_140541.jpg

I jeszcze wyciek z pod tej srobki od blaszki co idzie ciezko uszczelnic

20190115_140311.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Nie było nie ma i nie będzie spustu ani wlewu.

Pompa ma centralne smarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
navara    0

a co myslisz o tym wycieku jak bym to rozkrecil ta srube podspodem jest oring czy tam podkladka miedziana do wymiany i da to zrobic z gory czy wiecej grzebania przy tym jest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macius11157    167

witam bede wymianiał koncowki wtryskiwaczu w moim deutzu dx 4.50 czy wie ktos jakie cisnienie wtryskiwaczy ustawic ? jakie koncówki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11
Dnia 16.01.2019 o 14:56, navara napisał:

a co myslisz o tym wycieku jak bym to rozkrecil ta srube podspodem jest oring czy tam podkladka miedziana do wymiany i da to zrobic z gory czy wiecej grzebania przy tym jest

Nic, nie widzisz że to z osi dźwigienki ci leci?

 

 

3 godziny temu, macius11157 napisał:

witam bede wymianiał koncowki wtryskiwaczu w moim deutzu dx 4.50 czy wie ktos jakie cisnienie wtryskiwaczy ustawic ? jakie koncówki polecacie?

Temat dotyczy silników nie ciągników. Więc podaj typ silnika. 

A ciśnienia wybity na wtryskiwaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Arka to nie było tu już 4 lata. A deutz nigdy nie wyprodukował silnika dx92. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek916    10

co do końcówek to polecam oryginał z bosch bo kupiłem kiedyś zamiennik jakiś włoskie miały być nie pamiętam nazwy to nie wytrzymały nawet pół roku i oddałem stare do regeneracji o ten co robił wtryski powiedział mi ze reszta to chińszczyzna i nie opłaca się je kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ciągnik to nie silnik, często bywa tak ze ten sam model ciągnika ma montowane różne silniki. Jeśli chcesz wiedzieć jaki silnik jest zamontowany nie czytasz napisu z maski ciągnika, a nazwę z tabliczki znamionowej silnika.

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

No a ja mam samochód na którym jak byk pisze Audi Quatro. Zgadnij jak mam silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spalinowy


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to się pomyliłem jak będziesz w moich okolicach to ci ładowarkę pożyczę :)


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
Dnia 4.03.2019 o 16:34, corrado napisał:

Ciągnik to nie silnik, często bywa tak ze ten sam model ciągnika ma montowane różne silniki. Jeśli chcesz wiedzieć jaki silnik jest zamontowany nie czytasz napisu z maski ciągnika, a nazwę z tabliczki znamionowej silnika.

agrofarm 100 ma inny silnik niz agrofarm 420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

Panowie mam awarie w kombajnie z silnikiem deutz 6fl912. Olej leci siurkiem 15 min pracy 2,5 3 litry poleciało. Leci od strony przystawki pasowej między blokiem silnika a obudową koła zamachowego. Leci tylko na włączonym silniku. Czy z uszczelniacza wału może się tak lać albo coś z miską olejową? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej uszczelniaczem wału


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

Uszczelniacz, dzisiaj wyjęty 😁 a zrobił się taki luźny że drucikiem zagiętym został wyjęty. Aż dziwne bo zaczął cieknąć nagle po żniwach w tamtym roku, zostało obkosić trochę owsa w kukurydzy i wyciekło parę litrów. Akurat z czujnika olej sikał i myśleliśmy że to jest jedyną przyczyną, to zrobiliśmy i miało być dobrze. A okazało się teraz że ciekło i z czujnika i z uszczelniacza 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macius11157    167

Witam ostatnio ciągnik chodził na wolnych obrotach około godziny po czym wstawiłem go do garażu a na drugi dzień patrzę plama oleju pod ciągnikiem co prawda nie jest to duża plama dosłownie 5 cm na betonie ale jednak. Olej wydobył się z miejsca obrazu za turbina na kolanku do tłumika. Czy ktoś miał taki przypadek?  Czy turbo jeszcze pochodzi czy to już jego koniec?

DSC_0085.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firmy SDF

 


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj