krzysztofsb

Ceny Cieląt 2018

Polecane posty

Renault85-15TX    190

Panowie jaka cena za takiego byczka? Ile może być wart lub ile za kilogram? 

 

Edytowano przez Renault85-15TX

Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Renault85-15TX napisał:

Panowie jaka cena za takiego byczka? Ile może być wart lub ile za kilogram? 

IMG_20180228_150733.jpg

1100 zł możesz śmiało wołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Dzięki koledzy za podpowiedzi z ceną, już teraz będę wiedział mniej więcej ile się za niego cenić chyba że mi się odmieni i zostawię dla siebie :)


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikw    71

Mial ktoś a moze ma byczki rasy pingzauer? Jakies opinie? Chodzi mi glownie o przyrosty i efekt końcowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Sebastian-    12
Dnia 28.02.2018 o 18:28, rolnikw napisał:

Po jakim jest byku?

Mam bardzo podobne i jest to HFxMO krowa i duńska czerwona byk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19796
5 godzin temu, rolnikw napisał:

Mial ktoś a moze ma byczki rasy pingzauer? Jakies opinie? Chodzi mi glownie o przyrosty i efekt końcowy:)

kiedyś widziałem tą nazwę na ogłoszeniach próbowałem znaleźć jakieś info o nie ale jedynie to mi wyskakiwało

https://www.google.pl/search?q=pinzgauer&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiOz-3r-cvZAhWNJ1AKHbtRCMMQ_AUICigB&biw=1366&bih=654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limousine, Simental, Blonde..., angus i hereford, więcej bym nie esperymentowal jeśli o przyrosty, łatwość wycielen i cenę na skupie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Gdzieś w galerii widziałem byka tej rasy. Poszukaj i może autora dopytaj. U nas bardzo mało zapewne tych zwierząt. Przynajmniej ja nie widziałem na żywo, a trochę rogaczy się w życiu widziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Kupione tydzień temu 6 cieląt w średniej wadze 40 kg  - 3 jałoszki i 3 byczki wszystko HF za 2800. Na razie odpukać bez strzykawek i podcierania tyłków, ale to pewnie kwestia czasu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokar2    0
Panowie znacie jakis handlazy cielami polskimi (nie rozworza po domach) z lodzkigo dokladnie tuszyn promien do 80 km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1579

Powiem Ci miałem biało czerwonego po tym byku, kiedy ja go wystawiłem 28 lutego,  to poszedł w ciągu godziny, 20zł za kg. Pojechał w Twoje okolice :) Telefonów pełno, i to jeden drugiemu chciał podkupić O.o  Z czaro-białymi  jest problem ¬¬

Taki był

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-byczka-po-montbeliarde-byczek-nie-jalowka-jaloszka-CID757-IDsrOVN.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Panowie kupie 2-3 cielaki najlepiej jakies mieszance z cena powinniśmy sie dogadać 

Region wlkp wschodnia miejsowosc Turek+100km max

Tylko od rolnika :) 


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki2000    12
Dnia 1.03.2018 o 15:56, rolnikw napisał:

Mial ktoś a moze ma byczki rasy pingzauer? Jakies opinie? Chodzi mi glownie o przyrosty i efekt końcowy:)

Kupiliśmy 2 takie cielaki pingzauer razem z 3 SM z Eko-Natury, te dwa sprzedane w wieku 24 miesięcy w wadze 740 i 848kg. Ten mniejszy był w typie mięsnym, ale krótki i niski na nogach. Ten drugi słabszej budowy ale za to mocno długi. Bardzo spokojna rasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj