krzysztofsb

Ceny Cieląt 2018

Polecane posty

ubogiwladek    198

Mleko za 120 zł to tanie mleko. Bez siemienią  to około 140 zł 20 kg kosztuje ;d u nas też jest ciężko coś ładnego kupić.  Bardzo dużo jest drobnych gospodarzy a oni tak psują te cieleta tymi swoimi bykami jak kryją i wychodzą takie małe kotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45
15 minut temu, ubogiwladek napisał:

Mleko za 120 zł to tanie mleko. Bez siemienią  to około 140 zł 20 kg kosztuje ;d u nas też jest ciężko coś ładnego kupić.  Bardzo dużo jest drobnych gospodarzy a oni tak psują te cieleta tymi swoimi bykami jak kryją i wychodzą takie małe kotki

Ja miałem przyjemność oglądać byczka no pytam się go jaka krowa go ocieliła pokazuje ładna duża z 600kg może miała może nie. Pytam się a nasienie jakie mówi po hf pytam się dlaczego po hf mówi inseminator się pomylił. Ładny był i go wziąłem za 900zł w wieku 2tyg. ale to dobre 7 miesięcy było temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45
23 godziny temu, ubogiwladek napisał:

Ciekawe czy faktycznie ci pokazał ta którą go ocielila :D a po jakim hf dokładnie wiesz ?

Niestety nie. Miał tylko 3 krowy i 2 jałówki takie 250kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanalop    19

Chętnie kupię byczki do 100 kg. Możliwość nawiązania dłuższej współpracy (przez cały rok.. nie tylko przed dopłatami 😂).

Całe województwo łódzkie lub sąsiednie (większa ilość , do 150 km ).

Zapraszam do kontaktu.

Edytowano przez Skanalop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19793

Sprzedam 11 odsadów w tym 6 byczków, matki 100% LM i CH ojciec CH/BD

WAGA +300kg/szt 

Kupno tylko w komplecie na całość faktura vat

Cena 33 tyś brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

Sprzedane dwa byczki tygodniowe HF czarno białe za 550 i 700, i czerwono biały tygodniowy za 750 (o tego to się "zabijali"..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy    0

Czy ktos ma jakiegos dobrego solidnego dostawce cieląt w województwie śląskim lub okolicach ( +/- 200km) ? Zależy mi na zdrowych bykach, cena nie musi być niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirrol    0

Ja kupilem cielaki o handlarza Lukasza Barnacha z Nowego Sacza mialy byc zdrowe a po tyg zdechly na zapalenie pluc i tak sie z nich lalo ze nie mogly sie podniesc wiec uwazajcie na tego oszusta

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355

Mam do sprzedania jaloszke hoxlm i byczka ho woj.podlaskie. Wiecej info na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matas22    0

Koledzy ma ktoś cielaki byczki lub jałówki na sprzedaż woj. wielkopolskie pow. kościański, gostyński lub okoliczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213
22 minuty temu, Rambo2 napisał:

Jak teraz byczki LM 3 mies. chodzą?

sprzedajesz czy kupujesz ? i w jakiej wadze 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo2    133

Podlaskie,2

Jak taki towar płaci, jeśli nie tajemnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj