Skocz do zawartości

Polecane posty

marijusz    32

Dobrych cen w  2018 roku. Zapraszam do dzielenia sie sprawdzonymi informacjami .

Wiadomość z agroFakt.pl

marijusz    32

prosze o zamknięcie tematu ,ponieważ kilka godzin wcześniej powstał identyczny temat

Valterka111    2
Witam, mam pytanie odnośnie byków belgiskich, ponieważ są niskie na nogach i zastanawiam się jaką wagę mogą osiągnąć?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rekin19k
      Witam,
      nie wiem czy w ogóle taki post jest dozwolony, a jeżeli tak to czy w dobrym miejscu. Jeżeli nie to proszę o usunięcie bądź też przeniesienie.
      Niedawno zacząłem prace jako przedstawiciel handlowy w firmie AGROMEP S.A. siedziba znajduje sie w Piaskach koło Gostynia Wlkp. http://www.agromep.pl/ Firma zajmuje się sprzedażą nowych maszyn rolniczych większości wiodących polskich producentów oraz wielu zachodnich (maszyny tańsze oraz droższe). Ale do sprowadzenia jest praktycznie każda maszyna, każdej firmy. Przykładowo mamy drugie miejsce w Polsce w sprzedaży maszyn METAL-FACH. W ofercie mam cenniki ponad 80 firm, Z racji wysokiej sprzedaży mogę udzielać dobre rabaty.
      Dostałem nowe powiaty, dlatego szukam nowych klientów. Będę działał w powiecie Gnieźnieńskim, Słupeckim oraz Wrzesińskim. Jeżeli ktoś planuje zakup maszyny z w/w powiatów, bądź też jest ciekaw tylko ceny (niekoniecznie chcesz kupić) na daną maszynę to chętnie podjadę i każda maszynę wycenie oraz omówię. Prywatnie też prowadzę 22ha gospodarstwo, także o maszynach potrafię dużo powiedzieć nie tylko z teorii.
      Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to bardzo zapraszam do kontaktu.
      Pozdrawiam
      Specjalista ds. sprzedaży
      Arkadiusz Kozica
      tel.601-181-704
      arkadiusz.kozica@agromep.pl

• Przez rolnikk70
      Witam planuję kupić pług Unia i proszę o opinie użytkowników dokładnie to ibis xm odkładnie long na ścinaczach ? Pozdrawiam
    • Przez mmisiek22
      witam, mam do sprzedania dwa młode byki, nie posiadam wagi, nie zajmuję się hodowlą zawodowo, też się zbyt na tym nie znam. Pytanie - czy lepiej sprzedać je na wagę żywca, czy na wagę poubujowo? Czytalem na forum, że wage można oszacować przez zmierzenie obwodu, za przednimi nogami, gdzie wyszlo mi 170cm. Byki mająokoło 10 miesięcy - czyli są chyba dość małe, jak na swój wiek, nie stosuję zadnych pasz ani kiszonek. Byki cały rok ( poza zimą) pasą się same na łąkach, w zimie siano,  zauważyłem że bardzo długo doiły krowy, mysle ze gdzies do 7 miesiaca, mialy caly czas mleko. W zalaczniku zdjecie byka. Dzieki za odpowiedź, pozdrawiam.

• Przez claas48s
      Dzień dobry mamy zamiar kupić ciągnik na gospodarstwo mamy na oku MF 675 I LANDINI 6830  i teraz tak mają napędy 4x4 Landini ma 65 km i tur jest z widłami  tylko ma  nie za bogate opony i jest bez kabiny 85r 33tyś MF ma pae koni więcej 84r ma konsole do tura nowe opony (prawie ok 90% ) jest ładnie utrzymany jest za 32tyś i teraz sie zastanawiemy co zobić którego wybrać MF ma jeszcze kabine chodzi mi o opinie tych dwóch  ciągników i którego wy byście wybrali  ja bym wybrał wg siebie MF  stan ich obu jest ok ale mamy dylemat 
    • Przez radekjohn1640
      Witam Proszę o opinię na temat tej serii Case Z góry dziękuję za odpowiedź

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.