News
dacman123

Jak z wycieleniem krowy hf krzyżowana z charolise

Polecane posty

soltys48    2784

kryłem przez dłuższy czas wszystko co miałem w gospodarstwie bykiem CH o nazwie TLOUSTIK żadnych absolutnie żadnych problemów z wycieleniami nawet u jałówek

• Like 1

kali2107    155

potwierdzam. biorę od chlopa takie krzyżówki i praktycznie wszystko kryje CH. i nie ma żadnych problemów z wycieleniami

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    2784

w tej chwili większość byków  jest dobieranych pod względem łatwych wycieleń

• Like 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez RolnikzPodkarpacia
      Witam chciałbym się Was poradzić w sprawie zagospodarowania dobrze ziemią. Za niedługo przejmę gospodarstwo po rodzicach na chwile obecną mamy ok 15ha ziemi. Hodujemy ok 35 sztuk swiń, 7 byków, 2 krowy, 2 konie plus źrebaki. Ja chciałbym zostawić tylko konie i bydło opasowe. W oborze zmieszcze konie i 10 sztuk bydła. W chlewni po przeróbkach mógłbym trzymać cielaki. A później w miarę zarobków chciałbym przerobić stodołe na bydło ( wejdzie tam 20 sztuk uwiązowo) . Czy takie coś ma szanse wypalić? I jak zagospodarować dobrze ziemie które mam? (ziemia III i IV klasa) łąki ok 5ha. W grę wchodzi też dzierżawa ziemi ok 5ha i łąk 2ha w przyszłości.
    • Przez xXKarolXx
      Witam. Mam problem z hydraulika  mianowicie Pompa podnosi tylko jak sie skreca kołami lub rusza  , tur się podnosi gdy skręńcam kołami  , a jak nie to nie działa i wywala błędy i blokuje , tak jak by nie pobudzało pompy , a jak skręceńce to pobudzi i wszystko działa jak należy , dodam ze tur opada szybko , a czasmi potrafi stać całą noc i nie drgnie w czym może być problem pacjent fendt 716 vario  tms z 2005r tur tuz wom pomoże ktos ?
    • Przez Rasoir
      Witam, czy ktoś może mi wytłumaczyć jak podkręcić ciśnienie na pompie oleju w C4011? Mam jeszcze oryginalny podwójny filtr oleju. Gdy ciągnik się nieco zagrzeje, miga kontrolka i ciśnienie spada poniżej 1 bar. Chcę to podkręcić bo nie zamierzam na razie robić remontu (ciągnika używam hobbystycznie), a nie chcę żeby coś się zatarło. Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupię opryskiwacz pilmet 1000l ciągany jak na załączonym zdjeciu albo inny opryskiwacz podobnego nowszego typu (biardzki, krukowiak). Może ktoś posiada na sprzedaż coś w podobie? Pozdrawiam.

• Przez Damian2003
      Posiadam c 360 3p z nie orginalną kabiną. Co prawda zamocowanie jej jest poprawne (jest przykręcona w odpowiednie miejsca). Jest tylko jeden problem, kabina ta jest nie szczelna. Między błotnikami  a kabiną są szczeliny, przy masce (za kierownicą) jest malutka szczelina ale jednak jest, między dachem a ,,klatką" są przerwy. Dach jest podnoszony, ale np jesienią gdy nie jest podnoszony, pod wpływem drgań ciągnika wydaje denerwujący dźwięk oraz w paru innych miejscach powstaje podobny dźwięk i przez nieszczelność wieje wiatr zimą. Znacie jakieś sposoby lub porady aby tanio uszczelnić tą kabinę? 
      Dodam że nie chcę kupować innej kabiny.
      Kabina jest podobna do tej a zdjęciu Znalazłem jeszcze uszczelki do szyb ale one raczej nie będą pasowały(te na zdj z allegro)
      i jeszcze jedno pytanie, uszczelki poniżej (bez tych z allegro)
      (komplet uszczelek maski c-360--14,90zł) i (uszczelka łącząca kabinę ursus c330 c 360 4011--9,90zł) będą pasowały?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.