Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marek_m37    0

Witam, poszukuję siewnika do ursusa c330m. Obsiewać ma ok 10 ha. Przeznaczony do zboża i rzepaku. Pole wszędzie jest równe. Do tej pory siałem konnym siewnikiem, ale jest duży problem gdy norma wysiewu jest mała (głównie żyto hybrydowe i rzepak). Ziarenka się przypychają, siewnik sieje nierówno. 

Jaki siewnik polecicie? Czytałem opinie że Hassia jest dobra, ale jest problem z częsciami. Znalazłem coś takiego:

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-lub-zamienie-siewnik-hassia-250-dkl-CID757-IDo6CdS.html#9e93a47cf6

Dzieki z góry za pomoc!

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel_T-25A    15
a poznaniak , on tez ma kółka do drobnonasiennych, nowsze na przekładni olejowej mają bardzo dokładny wysiew

bartekd91    3
ja nabyłem amazone 225 na przekładnie ma jeszcze na trybach jest miejszy ale c330 obsługuje go na niewielkich obrotach 5 biegu, szukaj taki co będzie w dobrym stanie żeby dlugo posłużył

wojtal24    242
Nie ma większego problemu z częściami do hassi. h assie przejął kongskilde i wszystkie części w agromie bez większego problemu

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris148a
      Witam, jak w temacie, jak by ktoś miał na sprzedaż to prosze pisać, w ogłoszeniach jedne i te same wystawione 3 miesiąc i aby odświeżane.
    • Przez MatiRol92
      Witam, mam pytanie do posiadaczy pokosówek fortschritt, chodzi mi o opuszczenie hederu w pokosówce, jak go opuszczam to strasznie trzęsie sie cała maszyna (podnoszenie jest okej) nawet jak opuszczam bez hederu to sa drgania. Nie wiem jak ten problem rozwiazać 
    • Przez darek31
      Witam Was. Wczoraj kupiłem kabinę do ciapka ale nie mogę dopasować do niej szyb. Kabina jest taka jak na załączonym zdjęciu, które zapożyczyłem z olx. Chodzi mi o te dwa małe okienka przy nogach. Wymiary tej szyby to około 35cm góra, bok 41cm, dół - 27cm. Szukałem wszędzie i takich szyb nie ma. Dla ułatwienia dodam, że kabina ma otwierane drzwi na tylne nadkole a nie jak zazwyczaj - w stronę komina

• Przez Paweł19
      Witam,
      Potrzebuję porady odnośnie zakupu kosiarki bijakowej do C330. Muszę wykosić nieużytki około 3ha, pola są dość zaniedbane i zachwaszczone występują też cienkie odrosty drzewek, krzaków. Czy ktoś może mi polecić jakąś sprawdzoną maszynę z którą da radę mój ciągnik? 
    • Przez wiesiekkaciak
      Pytanie jak w temacie. Orientuje się ktoś ile może ważyć felga/obręcz (bez gwiazdy) do C330? Pytam, bo chcę kupić takie i chciałem się rozeznać ile by kosztowała wysyłka.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.