Skocz do zawartości

Polecane posty

Marek_m37    0

Witam, poszukuję siewnika do ursusa c330m. Obsiewać ma ok 10 ha. Przeznaczony do zboża i rzepaku. Pole wszędzie jest równe. Do tej pory siałem konnym siewnikiem, ale jest duży problem gdy norma wysiewu jest mała (głównie żyto hybrydowe i rzepak). Ziarenka się przypychają, siewnik sieje nierówno. 

Jaki siewnik polecicie? Czytałem opinie że Hassia jest dobra, ale jest problem z częsciami. Znalazłem coś takiego:

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-lub-zamienie-siewnik-hassia-250-dkl-CID757-IDo6CdS.html#9e93a47cf6

Dzieki z góry za pomoc!

Wiadomość z agroFakt.pl

bartekd91    3
ja nabyłem amazone 225 na przekładnie ma jeszcze na trybach jest miejszy ale c330 obsługuje go na niewielkich obrotach 5 biegu, szukaj taki co będzie w dobrym stanie żeby dlugo posłużył

wojtal24    261
Nie ma większego problemu z częściami do hassi. h assie przejął kongskilde i wszystkie części w agromie bez większego problemu

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ogrodniczek39
      Witam ,
      Piszę z zapytaniem czy ktoś z forumowiczów posiada instrukcje do Reform semo 99 ?
      Mam problem z ustawieniem siewnika gdyz nie wysiewa jak pokazuję tabela wysiewu ...

Będę bardzo wdzięczny za pomoc . 
    • Przez sabuliga
      Hej chcialbym się was panowie doradzić. Jaki siewnik kupić na moje 12 ha. Będę go ciągał ciągnikiem same 120 km. Z początku myślałem o nowym agro masz zwykłym na podnośnik za 30 tys nowy. Ale w sumie wole dołozyc 10 albo 15 i kupić siewnik zagraniczny rabe vaderstaad albo polski unia focus drive.
      https://www.olx.pl/oferta/siewnik-rabe-4-5m-nie-agregat-ciagnik-kombajn-kosiarka-CID757-IDuIAeP.html#ef5254be78

https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-vaderstad-nie-horsch-amazone-unia-CID757-IDvbZHZ.html#8357640fc6
    • Przez warzywnik
      Witam . 

Czy ktoś widział coś takiego jak siewnik punktowy do warzyw , ze swoim silnikiem ? 

Ostatnie znalazłem na olx .
      Piszą że są włoskiej marki WIZARD . 

Co o tym sądzicie ? 
    • Przez Marekmijewski
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś ma może Rozsiewacz wapna Amazone  ZG 8000 i wie ile to sypie na hektar. Interesuje mnie jak szybko trzeba jeździć oraz jakie obroty WOM jeśli mam ustawione na całą szerokość siewke, chyba że ktoś ma tabele wysiewu to był bym wdzięczny
    • Przez kangur95
      Witam, czy mógłby mi ktos wysłać tabele wysiewu do amazone d8 specjal

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.