Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal709

Orbitrol do MTZ Belarus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal709    0

Witajcie mam pytanko czy ktoś z was kupował i sam montował orbitrol do MTZ jak wybrać właściwy jakie parametry i czy są problemy z montażem bo chodzi mi po głowie wymiana starego układu na orbitrol. Podajcie jakieś propozycje czy jest to bardzo kosztowne i pracochłonne czy da się to zrobić w domowych warunkach? Czekam na wasze propozycje i pomoc. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

michal709    0

dzięki ale czytałem to już i nie wszystko mi się wyjaśniło a mianowicie jak się dobiera wielkość siłownika i orbitrola

czarek6    1

ziomek przecież ci muwie kupujesz już gotowy zestaw do instalacji do konkretnego ciagnika nie musisz nic dobierać wszystko jest już jak trzeba

c4011ursus    0

Cześć. Mam może takie głupie pytanie. Mam MTZ i nie wiem czy on jest wspomaganie kierowania, czy już orbitrol. Ma nowy rodzaj felg, z przodu pod maską jest taki zbiornik żeliwny, no i siłownik przy osi. nie jestem mocny w dziedzinie ruskich ciągników, więc proszę nie śmiejcie się.

michal709    0

ok dzięki, ale kto pyta nie błądzi :) a takie małe pytanko do tego czy ktoś nie miał by schematu podłączenia np zdjęcie, wiem że przy zakupie jest instrukcja ale chciałbym zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować