Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. tak jak w temacie.potrzebuje zrobić licznik prędkości w ursusie.tylko nie wiem jaki czy rowerowy jak niektórzy montowali czy jakiś inny...prosze o pomoc.pozdrawiam

Opublikowano

Też nad tym myślałem ale rowerowy to nie zabardzo jest jak zamocować bo tam odległość od magnesu to nie może przekraczać 2mm a wiadomo jak to w ciągniku tu błoto tam coś i urwany mamy magnes na pierwszym hektarze. Ja mam telefon z GPS-em i do tego programik mierzący prędkość

Opublikowano

to i ja do nokii wrzuce gps i ten program.a powiedz jak sie nazywa ten program do mierzenia predkosci?a moze mi powiecie ja konkretnych biegac i obrotach jaka szybkosc ma c-355??/to by mi wystarczylo i wtedy bym na pamiec jezdzil

Opublikowano

tu masz prędkości na poszczególnych biegach, ale to są dane dla C-360:

 

Predkośc jazdy na poszczególnych biegach z oponami 13-~8

przy 2000 obr/min silnika:

z reduktorem

I bieg 1,015 km/godz

II bieg 1,510 km/godz

III bieg 2,104 km/godz

IV bieg2,230 km/godz

V bieg 5,395 km/godz

wsteczny 1,324 km/godz

 

 

bez reduktora

4,339 km/godz

6,456 km/godz

8,997 km/godz

13,810 km/godz

23,068 km/godz

5,663 km/godz

Niezaleznie od skrzyni biegów obroty walu przekaznika mocy

przy 2000 obr/min silnika - 541,6 obr/min.

Opublikowano

Też nad tym myślałem ale rowerowy to nie zabardzo jest jak zamocować bo tam odległość od magnesu to nie może przekraczać 2mm a wiadomo jak to w ciągniku tu błoto tam coś i urwany mamy magnes na pierwszym hektarze. Ja mam telefon z GPS-em i do tego programik mierzący prędkość

 

 

Kto powiedział że ma być 2 mm dobry magnes i może być i 10 mm, mam założone tak w ciągnikach i już kilka lat i żaden magnes/czujnik nie został uszkodzony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Chcę zrobić sobie dół tak aby czyścić filt pompy hydraulicznej bez jego ściągania w zetorze 5011. Czy da się tak zrobić? Wiem że coś takiego zetory mają i z którego modelu by to mogło podejść.
    • Przez Majorfarm
      Witam szukam kogoś ponieważ planuje przerobić swojego Kosika rozsiewacz kos aby wchodził big bag 500kg używamy tego kosa do wapna a znudziło się sypać wiadrem obrabiamy 40ha i nie opłaca mi się kupić rcw tak że proszę nie pisać aby kupić coś lepszego do nawozu mam rozsiewacz 800kg ale wapno granulowane nim nie idzie dlatego kos 
    • Przez Hubert21
      Witam Koledzy mam takie pytanie odnośnie świecy płomieniowej chciałbym  się dowiedziećjakiej wielkości jest mufka którą wspawóje się w kolektor i czy jest możliwość dokupienia samej takiej mufki bo chodzi mi o to że  mam aktualnie zdjęty kolektor ale nie chce narazie kupować świecy ale chciałbym już wspawać mufke na przyszłość żeby było już gotowe i żebym mógł założyć tylko świece
    • Przez jaco512
      Myślał ktoś nad tuningiem : turbo czy inne zabiegi żeby było z 60 km?
      może praktykował ktoś wyciszenie jej?
    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v