Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Polmot
Henius91    584

gdyby nie ta dziwna kabina to nawet ladny ciagnik. jest ladniejszy od np. Fotona, Kioti itp. jesli ma on skrzynie z Valtry serii A i do tego silnik Perkinska to moze byc ciekawie, tylko jestem ciekaw jak z reszta... podnosnik, mosty, hydraulika itp.

Wiadomość z agroFakt.pl

Henius91    584

raczej tak nie bedzie bo te ciagniki maja silnik taki sam jak np. Farmtrac 685 DT i 690 DT, a to sa sprawdzone jednostki. moze to byc spora konkurencja wlasnie dla Farmtraca, silnik i skrzynia identyczne, tylko nie wiem jak z innymi podzespolami.

adikpl1    179

raczej tak nie bedzie bo te ciagniki maja silnik taki sam jak np. Farmtrac 685 DT i 690 DT, a to sa sprawdzone jednostki. moze to byc spora konkurencja wlasnie dla Farmtraca, silnik i skrzynia identyczne, tylko nie wiem jak z innymi podzespolami.

Skrzynie to raczej identyczne nie są bo tu masz Tureckie Hema (licencja Valtry A) a w FT masz Włoskie Carraro. Jak piszą na stronie dają 36 miesięcy gwarancji, ciekawe tylko czy nie ma limitu mtg :).

Przedni most to jest Dana jak w Valtrze?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja widziałem reklame w telewizji tej marki. Zaskoczyło mnie to. Mówił o seri H Zientarski

Henius91    584

Skrzynie to raczej identyczne nie są bo tu masz Tureckie Hema (licencja Valtry A) a w FT masz Włoskie Carraro. Jak piszą na stronie dają 36 miesięcy gwarancji, ciekawe tylko czy nie ma limitu mtg :).

przeciez nie napisalem ze maja identyczne skrzynie (firma) tylko silniki a to ze sa identyczne to chodzilo mi o funkcje (tyle samo biegow i rewers mechaniczny), a to ze jest to taka skrzyna jak w Valtrze z serii A to tym bardziej moze przekonywac klientow do zakupu.

janek82    3

ciekawie wyglada mogli by dac ich troche na testy to bysmy ocenili jak to chodzi :)

gazela77    9

witam! też mnie bardzo zainteresował ten traktor. w szczególnosci o mocy 82KM. ciekawe jak sprawowac sie bedzie z turem? i jaka bedzie na niego cena? chetnie bym go przetestował :)

mam prośbe do osób które były w Kielcach na targach i widziały ten traktorek żeby opowiedzieli coś o nim. jakie są ich pierwsze wrażenia.

zetor7441    0

Panowie co do cen to zapraszam do tygodnika rolniczego wiem ze 10014 kosztuje 103 netto innych nie pamietam

janek82    3

ma klime a wersja o mocy 82 KM kosztuje 120 200 brutto w wersji podstawowej ale bogato wyposarzona

awe    0

witam

@danielhaker Podaj Mi fakty dlaczego zetor jest lepszy Co możesz powiedzieć o tym ciągniku jak go napewno jeszcze nawet nie widziałeś .

Pozdrowienia

DuF    0

Widziałem ten sprzęt na Agrotechu i z tego co słyszałem Warfama dostała medal targów za te ciągniki w zestawie z ładowaczem. Cena jest bardzo niezła, ale jeszcze chciałbym go wypróbować coby zobaczyć jak idzie.

solaris7    1

Wittam

znajomu chce właśnie kupić go o mocy około 100 km i to bedzie go kosztowało 130 tyś ,i ja mu mówiłem czy sie opłaca kupowac nieznaną marke jak JD dał promocje na traktory 100km za 118 tyś ,to nie lepiej kupić znaną firme niż testować na własnej skórze

zetor7441    0

Podpowiem jedno zecz porownajcie sobie dane techniczne silnika polmota 102 km oraz tego nowego ursusa to jest ten sam silnik a roznica w senie to chyba okolo 80 tys. A co do JD to mnie ten ciagnik i marka nigdy nie przekona drogie koszty utrzyamnia serwisy itp. i co do ceny sie nie zgodze jd m5 70 km 102220netto Polmot 102 km 103000netto ceny z tygodnika

Pozdrawiam

Skrzynie to raczej identyczne nie są bo tu masz Tureckie Hema (licencja Valtry A) a w FT masz Włoskie Carraro. Jak piszą na stronie dają 36 miesięcy gwarancji, ciekawe tylko czy nie ma limitu mtg :(.

Gwarancja 36 miesięcy lub 1000 mtg, więc przyzwoicie żaden z krajowych producentów nie daje tyle gwarancji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach