Skocz do zawartości
Taurus83

nowa strona ARiMR

Polecane posty

martinezo    16

wydaje się bardziej przejrzysta, chociaż trzeba się troszeczkę oswoić z nową formą ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Tcz4    0

Lifting mi odpowiada ;), wydaje się bardziej przyjazna i coraz bardziej zielono na niej :D

Na stronie głównej zamieścili więcej najważniejszych informacji.

Ziemas    0

Strona graficznie OK. Trzeba się tylko trochę oswoić.

Mogli by aktualizować częściej np wnioski o dopłaty które są już rozsyłana, a na stronce ciągle nie ma ani wniosku ani instrukcji na 2010 r.

GREMLIN    2

A dla mnie jest beznadziejna, te kolory i wszystko , połapać się nie można, jest o wiele mniej informacji, przedtem było czarno na białym a teraz? chyba specjalnie żeby rolnik nic nie wiedział

Gdzie np. jest lista osób co złożyła wnioski,bieżące informacje,rozpatrywanie wniosków-dane liczbowe?

wskw    0

w końcu coś zrobili... jak dla mnie tamta strona była z roku 2000... Być może jest teraz mniej informacji na stronie głównej, ale na pewno lepiej to wygląda ;-)

Thomas2135    1189

Gremlin ja mam podobne zdanie o tym wyglądzie. Układem przypomina inne strony(np Orange, Era). Trzeba się wiedzieć, gdzie czego szukać, nie wszystko jest na pierwszej stronie. Poprzednio wszystkie główne działania i programy były na głównej stronie i to mi się podobało. Gdy wchodziłem np w "odnośnik" Wdrażanie PROW 2007-2013 można w każdej chwili wejść w inny odnośnik bez powracania przez kilka stron wstecz. Tak ogólnie to tekst jest bardziej czytelny, pogrubiony, z inną czcionką. Trzeba się po prostu przyzwyczaić.

Nikita_Bennet    100

zobaczymy czy będzie działać tak szybko jak poprzednia bo nie ma nic gorszego niż czekanie aż jakaś strona się załaduje.

SIEWCA    24

Tylko nie działa aplikacja dotycząca rejestracji zwierząt i parę innych, a podany nr tel. milczy jak zaklęty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się