Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Cinek8541    76

ale co niektórzy przesadzają z gustem i wstawiają totalną kichę-niema jak nowości dance-discopolo(lekkie ,miłe,łatwe i przyjemne)

ba wiadomo bo przy takich kawałkach nie trzeba myśleć...ja tam wole posłuchać jednak tej kichy i mieć z tego jakąś podkreślam prawdziwą przyjemność


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

e tam, na dyskotekach i tak królują swojskie,proste klimaty :D

http://www.youtube.com/watch?v=5wdtzOB_KHg

to jest hit :D

 

pozdrowienia dla chłopaków z politechniki

Edytowano przez falconeyes

„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

dyskoteka dyskoteką, ale i fajnie posłuchac jakiegoś dobrego klasyka... ;)

 

 

I powiem ,że usłyszałem to w znanym kanale TV w którym puszczają DP ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
No właśnie czy to jest temat do wstawiania beznadziejnych teledysków (niektórych) savage też lubiłem ale co niektórzy przesadzają z gustem

@GREMLIN o gustach się nie dyskutuje,bo każdy słucha czego innego,a nie tego samego.

.Zresztą dziś o gustach się nie dyskutuje,dziś za gusta można dostać w mordę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

A to jakaś nowość :unsure: niby jak o dyskutowaniu o guście można dostać w mordę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz @POL1 ,Ty jeszcze nie dostałeś ,ja w sumie też nie ,ale może to przez to ,bo co my tam o życiu wiemy ... :rolleyes: ;)

Może jak ktoś, te swoje gusta zbyt bardzo chce komuś narzucić, to dochodzi wtedy do argumentu siły :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

@GREMLIN o gustach się nie dyskutuje,bo każdy słucha czego innego,a nie tego samego.

.Zresztą dziś o gustach się nie dyskutuje,dziś za gusta można dostać w mordę. :D

 

A dostałaś może za to w m.........? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
A dostałaś może za to w m.........? :P

Ja nie,ale za to Ty możesz spróbować,może Ci się uda.(Z góry życzę powodzenia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
no chyba mnie żle zrozumiałaś

Czytamy ze zrozumieniem.(Czytaj do skutku,aż zrozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A Ty zaraz byś chciała żeby kolega miał bezsenną noc :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Wiesz @POL1 ,Ty jeszcze nie dostałeś ,ja w sumie też nie ,ale może to przez to ,bo co my tam o życiu wiemy ... :rolleyes: ;)

Może jak ktoś, te swoje gusta zbyt bardzo chce komuś narzucić, to dochodzi wtedy do argumentu siły :D

eno nie przesadzaj...każdy ma prawo gustu jednemu podobają się blondynki innemu brunetki jednemu szczupłe innemu żanuarki B) , jednemu o brąz oczach innemu o niebieskich.

Temat rzeka.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A czy ja gdzieś napisałam ,że nie każdy ma prawa do swojego gustu ? ^^

Zdziwiłeś się, że za rozmowę o gustach można dostać w m...ę .Ja natomiast stwierdziłam ,skoro Cię to dziwi ,to pewnie nigdy nie dostałeś i ja też nie ,ale to nie znaczy , że ktoś nie dostał :ph34r:

PS : Chyba mnie trochę źle zrozumiałeś ;):)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

POL1 pracuje w czterobrygadówce i miał na 14.00 do pracy. :rolleyes:

 

.Ja natomiast stwierdziłam ,skoro Cię to dziwi ,to pewnie nigdy nie dostałeś i ja też nie ,ale to nie znaczy , że ktoś nie dostał :ph34r:

PS : Chyba mnie trochę źle zrozumiałeś ;):)

 

No jeszcze się taki nie narodził bom nie dostał :rolleyes: może dlatego że nie uczestnicze w walkach :lol: Ja jestem spokojny.Ale swoje zdanie mam , i jak mi coś lezy na sercu to mówie wprost.

Ale swoje zdanie mam prawo wyrazić czy chodzi o gusta czy nie.

Po za tym w pracy czasem rozmawiamy o gustach .....więc to normalny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie ,że normalny temat rozmowa o gustach ,ale tu nie piszemy o tym tylko o biciu za to ... ;)

Bardzo dobrze ,że masz swoje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widocznie pol jesteś za młody :) ja to znam z opowiadań :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj