Skocz do zawartości
Woobin

Prace z Ursusem C-360, c-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-330
Woobin    0

A wy jakie prace wykonujecie swoim Ursusem?? Ja np. tylko zgrabianie siana i takie drobne... ;)

proxima95    1

C-330 jak nie było większego ciągnika to robił wszystko. Teraz to działa z kosiarką rotacyjną,roztrzasacz karuzelowy. Zimą pracuje w lesie:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukasz1987    57

U mnie Ciapek (C-330) i Zetor to w żniwa całe plony zwożą z pól oddalonych do 5km czyli około 30ha zbóż i bobiku, do tego służą jako pojazdy komunalne do utrzymywania czystości w na placach. Dodatkowo odpowiedzialne są za transport towarów do kolejno 3 i 6 ton.

PaWeL1995    1

U nas to ciapek pracuje głównie w międzyrzędziach (prace przy ziemniakach) rozsiewanie nawozów , pryskanie , przewracanie siana , i transport oraz wszystkie lżejsze prace. Zaś 60-ka bronowanie , kultywatorowanie , sianie i zwożenie zboża z pola(w moim wykonaniu) ;) oraz czasem prasowanie słomy w kostki a i jeszcze kosiarka ratacyjna i rozrzutnik.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja w swoim C-360 zamontowane mam koła ogrodnicze idealna rzecz do upraw międzyrzędowych a wykorzystuje go do lekkich prac typu siew nawozów, cebuli,zbóż,bronowanie no i do zbioru cebuli ;)

wojtoves30    0

u mnie c-360 to tak sobie piciska z kultywatorem ,rozrzutnikiem(3,5 t.) ,ze zbożem, pługami 4 skib,moim zdaniem dobry traktor mi rzadko sie psuje(dobry do lasu) ;)

qazi    57

przy c-360 można zbankrutować.

fajną robotę u Ciebie 60 wykonuje

Jak byl u nas tylko 60 i 3p to robiły wszystko, a ostatnio to tylko lekkie prace typu siewnik do zboża, nawozy, bronowanie, grabarka, czasem rotacyjna,

macin87    42

U mnie c-335 pracuje w rozsiewaczu nawozów, opryskiwaczu, w "pająku" (przetrząsacz), no i do obory przywozi bele sianokiszonki (jak jest sucho i ciepło), najciężejsza jej praca to załadunek, rozładunek i transport bel słomy. A co do tego ciągnika opini nie będe wystawiał ;) (takim ciapem to można sobie na 10ha pykać)

antonio86    38

przy c-360 można zbankrutować.

c-355 72r. jedyny ciągnik na 15h

wiosną pierwszy remont od 13lat jak sie dba tak sie ma

Filipoo    14

c-355 na około 13ha i praca w lesie 10 lat po kapitalnym remoncie hehe jest knyf 5 latek temu wał wymieniliśmy na nowy i w rzezłym roku skrzynie robilismy ma pomocnika zetorka 3011 teraz bedziem miała lzej majorek do lasu a jako główny jest teraz c-385 takze mysle ze jeszcze 5 lat bez kapitalki się obejdzie ;)

Dodi    105

Ja mam C-362 i C-330. C-362 prasuje z:

Pług 3 skibowy

Talerzówka 1.7m

Agregat 2.3m

Kosiarka rotacyjna

Rozrzutnik

Przyczepa D-47

Sieczkarnia Kemper Mais Wolf

Sipma Z 224/1

Beczka 2500L

Tur 3B

No i w tym sezonie będzie śmigał z Sipmą Classic

C-330 pracuje z:

Kultywator 1.8m

Opryskiwacz 400l

Troll

Przetrząsacz Claas WM 450

Zgrabiarka Pottinger 321

Przyczepa Samozbierająca Jugosłowianka SIP PRP1 i T-072

Brony 5

Czasem beczka, D-47 i Sieczkarnia

Pablorolnik    1

Mój ursus c-360 pracuje z turem, kosiarką rotacyjną 1.65 m, opryskiwaczem, cyklopem, przewracarką, zgrabiarką, rozsiewaczem, czasem beczka i transport.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

moja c-330 robi z: pługiem 2-skibowy, brony 3, opryskiwacz, rozrzutnik, przyczepa d-35, rozsiewacz, troll, wał, ugniatający, i w ostatnich żniwach z prasą Z 224/1

Krzysiek19    2

U mnie tak jak we większości z przetrząsarką W trakcie żniw ciąg przyczepy.Przy wywożeniu obornika pracuje z ładowaczem UNHZ 500 i po zasiewie lata z bronami.

karpiok    0

mój 330 codziennie pracuje przy załadunku kiszonki z kukurydzy (turem)

na wóz paszowy zrobiony z rozrzutnika obornika , 330 mało pali więc jest ekonomiczny

murtek    122

Mój jedynie co to turem coś załaduje oraz podpuszkuje troszkę ziemniaków dla siebie. Wcześniej siał nawóz "bąkiem", siał zboże poznaniakiem i pryskał zawieszanym pilmetem, a jeszcze wcześniej orał i bronował. Teraz to już odchodzi na emeryturę :unsure: . Może jeszcze będzie ciągał opryskiwacz jak da rady ;)

emillo1212    15

Mój ursus C360 pracuje z prasą rolującą Welger rp12s i sieczkarnia jednorzędową :unsure:

czaro    13

u mnie C-330 śmiga:

ze zgrabiarką(słoneczko)

z przetrząsarką(pająk)

z opryskiwaczem(nie moim)

z rozrzutnikiem

z bronami

z pługiem 3-skibowym w podorywce

z kosiarką rotacyjną(jak mała łąka,tak to MTZ kosi)

w transporcie

z rozsiewaczem do nawozów

troche się u mnie narobi ale daje radesmile.gif

macursus    111

Umnie 60-tki kosza łaki. zołta 60-tka chodzi jeszcze z owijarka i rozmarynem do wozenia belotow. A czerwona jesze do wozenia wody do krow. A 30-tka pracowała z opriskiwaczem i siewnikiem do nawozow i z przewracarka. Teraz te 2 pierwsze czynoscii przejmie 3p.

Maciejo    33

u mnie jak do tej pory trzydziestka robiła wszystko i 400mtg rocznie robiła, teraz kupiłem zefira 85 więc ciapek będzie wykorzystywany do lekkich prac tj. praca przy sianie opryski itp.

samo    3

330 jako jedyny więc:

brony 3

kultywator 1,8m

kosiarka 1,65

przyczepa samozbierająca oraz d47

opryskiwacz 400l

zgrabiarka i przetrząsarka

rozrzutnik, pług 2,

podorywka 5 skib

siewnik

djibiza11    0

Moje Ursusy(C-360 i C-360 3P) pracuja z:

plu 3 skibowy

tur 2 sekcyjny

agregat uprawowy 2,8m z Bometu

prasa rolujaca Sipma

czsem owijarka

kosiarka rotacyjna

siewnik poznaniak 3m

2 przyczepy D-47

rozrzutnik 4 tonowy

roztrzasacz 4 gwiadowy

zgrabiarka 3,6m

opryskiwacz 800l

kultywator 2,4

rozsiewacz 2 tarczowy z Brzegu

i jeszcze z innymi jak to w gospod. pracuja na ok. 30h

I chyba tyle mam nadzieje ze jeszcze w tym roku beda mialy do pomocy Zetora 85 plus :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Theprzemo205
      Witam! Potrzebuje nowy dach do kabiny jak na foto. Może ktoś powie gdzie by kupić. Na allegro są plastikowe jakieś ale czy będzie pasować? 

• Przez mf362
      Czy pierwsze c360 mialy kolor kadłubu niebieski czy szary?głownie chodzi mi o rok 1976'
      Nie mylic z 355.
      I kolor blachow maski blotnikow jaki?
      Mam c360 rok 1976 w dowodzie tak wpisane ale korpus kadlub niebieski 
      Mozliwe to?
    • Przez patryk111
      Witam mam pewien problem z ursusem c 360,po wymianie głowic silnika na zregenerowane od pewnego czasu słychać odgłosy z okolic filtra oleju jak by zasysał powietrze  co może być tego przyczyną ?
    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
    • Przez Piter80
      Witam. Posiadam ciągnik Ursus C-4011 i ostatnio szukałem numeru podwozia znalazłem numer na tylnym moście od góry po prawej stronie koło klapki od hamulca ręcznego 00645.czy to jest numer podwozia i czy oznacza on ze jest to 645 ciągnik który został wyprodukowany?