smoczy88

JD 6620 STUKI W SILNIKU

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
smoczy88    0

Jaka może być przyczyna stuków w silniku 6068T przy 1800-1900 obrotów odczuwalnych z dołu silnika, może spod misy?

Wiadomość z agroFakt.pl

nickfrey    0

a jak z kompresją silnika? czy olej jest wypychany bagnetem? czy silnik miał ostatnio jakiś remont?

BOKSKOZLOW    0

Przecież oba te ciągniki maja te same silniki wiec w obu może występować ten stukot a kolega że nie doświadczony to dwa tematy załorzył

smoczy88    0

Dodałem 2 takie tematy bo w 2 różnych ciągnikach występują te same silniki, problem dotyczy silnika, dlatego tez mialbym wieksze szanse ze ktos odpisze! Silnik ma zrobione 800h, cisnienie oleju w pozadku (przynajmniej kontrolka sie nie zaswieca), przypuszczam ze to nie panewki, bo na kazdych obrotach by stukało, a stuki występują jak pisałem 1800-1900. Nie odpisywalem, bo nie będę siedzial bezczynnie przed kompem!

tommy66692    334

jak Ci coś nie pasuje kolego to pozdrawiam! zalozyl 2 tematy w ktorych chodzilo o to samo i jeszcze ma jakies problem, wyzywa w koemntarzach-poszedl ban na 30 dni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maniek11001
      Koledzy w Johnie zrobilem kapitalny remont skrzyni biegow Power Quad. Przyczyna remontu bylo salbe cisnienie i tarpiacy wsteczny. Po remoncie jest wszytsko ok ale rewers dalej troche do tylu tarpie. Z noznego sprzegla Nie , ale z reweesu tak. Serwisant uznal ze to tak jest w tych modelach i tak musi byc. A mi to nie daje spokoju. Moze ktos mi podpowiedzieć  badz odp na przykladzie swojego ciagnika czy to faktycznie tak jest czy nie. Rewees mechaniczny na linke. Dziekuje za odpowiedzi
    • Przez CezaryRoszkowski
      Halko,
      kupiłem prasoowijarke i potrzebny mi load sensing (ls) do lepszego funkcjonowania maszyny.
      Ciągnik 6820, co to za gniazdo ? Zwyklę wyjście hydraulicze czy moze jakis swobodny spływ ?
      Zdj dla znawców

• Przez Wojteg
      Witam szukam opinii na temat John deere 5100m tej pierwszej generacji ok 2009roku. Jak to się sprawuje bo mało tego w internetach. Na co zwracać uwagę itp? Pozdrawiam
    • Przez Lukaszzablotni
      Cześć mam pytanie odnośnie john deere 6320 zakupiłem do niego ładowacz john deere 583, i zaczęły się schody zakupiona została przystawka power beyond do bloku zaworowego lecz po przykreceniu jej cisnienie w układzie wzrosło z 30 do 180 atmosfer. Serwis ze to nie będzie ta przystawka inny model trzeba taka szeroka końcowa do dam ze blok mam starszego typu ten szeroki i pompe tłoczkowa, no ale idac do sedna zamówiłem ta inna przystawkę serwis przyjechał zmierzył cisnienie bez niej wszystko oki zamontowali cisnienie 200 sprubowali bez pestki cisnienie spadlondo 130 co oczywiście i tak za dużo jak na spoczynek zaczeli podkladac jakies grosze żeby zZobaczyć czy cos to zmieni co dało ze bylo tylko gorzej a to kierownica nie dalo się skręcić to hamulec nie odbijal tylko po paru sekundach.serwisanci john deera stwierdzili ze oni nie wiedzą co to moze byc i ze oni montowali tych przystawek sporo ale nie wiedzą co sie dzieje. A ja mam juz 4 miesiąca tura ktory nie jest podpięty i dalej nie wiem co to moze byc. Dodam ze blok szeroki i po prawej stronie jest 1 rozdzielacz 100 i za nim miala byc ta plyta a po lewej mam 2 rozdzielacze 200. Prosił bym o jaka kolwiek podpowiedź co moze byc przyczyna wysokiego ciśnienia jak dołoży się ta płytę z gory dziękuję bo mi już do tego ręce opadaja
    • Przez oxfrd
      Cześć, musimy rozjechać sprzęgło od skrzyni biegów, odkręcone wszystkie śruby z korpusu co się ciągnie to odkręcone i dalej duży opór. Czy to możliwe że nie da się go rozjechać w tym miejscu? Czy ktoś może coś takiego robił?
      Z góry dzięki za odpowiedzi 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj