Zaloguj się, aby obserwować  
KarolT25

Gdzie kupic

Polecane posty

rzeznik13    286

poco zakładasz taki temat bez sensu wiadomo że plandek kupić w każdym sklepie rolniczym

a specjalnej nie dostaniesz do 330

Wiadomość z agroFakt.pl

samczyk1991    83

To może ja się podepnę do tematu, gdzie szukać plandeki na tył kabiny mf 255 , ona jest zabudowuje tył i ma takie paski do montażu. Orginalna sparciała i się rozpadła :rolleyes:

Wieczny kawaler ;)

Roki212    1104

tak jak i do c-330 to i tak do mf255 powinieneś dostać w sklepie rolniczym...

i nawet w dwóch kolorach niebieskim i szarym :D

No u mnie jeszcze w zielonym sprzedają :rolleyes: :)

-U-R-S-U-S- ciągniki z duszą ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez gibos95
      Witam Panowie, dzisiaj od tak przestał podnosić mi ursus c360, tur działa normalnie oraz wom, jednak nie reaguje tylni podnośnik, gdzie szukać przyczyny?
    • Przez TheAgroTV
      Witam 
      W c330 po wciśnięciu pedału hamulca przyczepa nie hamuje zero reakcji wszystko podłączone dobrze w czym moze być problem 
      Dodam że ten grzybek od hamulca ręcznego w przyczepie po podpięciu przewodu hamulcowego przechodzi do góry 

• Przez Rudzixonx
      Witam czy mógłbym zalać 15 letnią ropę do C-330?

• Przez Krzysiek1922
      Witam mam pytanko znawców znalazłem w garażu w częściach taka rzecz i chciałbym się dowiedzieć do jakiego sprzętu to jest? Czy aby do 30 lub 60? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam 

• Przez Rudzixonx
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie są koszty kapitalki C-330m. Ciągnik stoi 10 lat nie odpalany do tego czasu był sprawny i odpalany na zaciąg gdyż akumulatory były stare. Kabinę chce zostawić błotniki itp. Ile mógłby mnie wynieść taki remont?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj