Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KarolT25

Gdzie kupic

Polecane posty

rzeznik13    282

poco zakładasz taki temat bez sensu wiadomo że plandek kupić w każdym sklepie rolniczym

a specjalnej nie dostaniesz do 330

Wiadomość z agroFakt.pl

samczyk1991    82

To może ja się podepnę do tematu, gdzie szukać plandeki na tył kabiny mf 255 , ona jest zabudowuje tył i ma takie paski do montażu. Orginalna sparciała i się rozpadła :rolleyes:

Wieczny kawaler ;)

i nawet w dwóch kolorach niebieskim i szarym :D

No u mnie jeszcze w zielonym sprzedają :rolleyes: :)

-U-R-S-U-S- ciągniki z duszą ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
    • Przez Grandzik
      Witam czy ktoś orientuje się jaka prędkość maksymalna c330 na 4 biegu przy 1200 obrotach?
    • Przez Tomon007
      Witam . Da rade wyjac walek tylnego mostu bez sciagania skrzyni ? Sa tam 2 lozyska i przy drugim nie wiem jak je wyjac . Wysylam 2 zdjecia o jaki walek chodzi i zaznaczylem strzalka czy mozna wyjac w te strone . Z gory dziekuje i pozdrawiam 

• Przez Errormen
      Witam,prosiłbym o dokładny schemat instalacji elektrycznej ursus c 328 (chodzi mi głównie o kierunkowskazy i z gniazdo elektryczne w ciagniku do przyczepy).Z góry dziekuje za pomoc.
    • Przez Grandzik
      Witam czy ktoś orientuje się jaka prędkość maksymalna c330 na 4 biegu przy 1200 obrotach?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.