Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
antonio86

c-360 wyłaczanie silnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360
antonio86    38

Tak jak w temacie, czy można w c-360 założyć taki "wyłacznik" jak w 3p,żeby nie machać dźwignia od ręcznego gazu tylko wyciagnąć odcinacz tak ja w 3p???

yarecki12    0

Chyba niebardzo. W 3P masz inną pompę wtyskową i tam ida do niej dwie linki, jedna od gazu a druga od gaszenia, a w zwykłej nie wiem do czego podłączysz ten wyłącznik. Ale co Ci to przeszkadza?

Wiadomość z agroFakt.pl

antonio86    38

Jak na ten to z ogromnym!!!!

Musi przecież wypalić paliwo z pompy i z filtrów(to tak jak zamknac kranik pod bakiem)

A elektrozawory interesują mnie bo mam zamiar założyć świece-jak sie uda z elektrozaworem to płomieniową a jak nie to 4 żarowe od lublina

Filemon2    0

Tą płomieniową to niebyłby problem założyć+oczywiście elektrozawór paliwa ale te żarowe od lublina to niewiem co miałeś na myśli tzn gdzie ich chciałeś wkręcić.

antonio86    38

troche odchodzimy od tematu-świece chciałem wkręcić w kolektor od powietrza(sprawdzone i działa) ale płomieniowa jest lepsza, ale niewiem jaki elektrozawór(nikt nie pisze jaki i od czego)

Filemon2    0

Pytaj o elektrozawór świecy płomieniowej do stara tylko na 12V i pytaj też o sterownik świecy płomieniowej też do instalacji 12V.Wtedy jak takie coś sobie założysz to naciskasz przycisk i czekasz na zapalenie sie lampki kontrolnej która informuje o tym że świeca jest dostatecznie nagrzana i zawór otworzył dopływ paliwa do niej. Bo w nowszych starach było już wszystko na 24V

pawlus224    1475

Ja sobie przerobiłem na takie gaszenie ursusa c 330 ;[ bardzo prosto - zupełnie mechanicznie , na zapadkę :lol: działa juz rok i spisuje się swietnie .Mysle ze w 360 tez zdałoby to egzamin.

Rafal29    9

Ja mam w 360 gaszenie mechaniczne na zapadkę uruchamiane linką,chodzi już 5 lat.Przy odpaleniu starczy tylko wcisnąć gaz ijuż są ustawione wolne obroty.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a co powiecie jakby załozyc silniczek od wycieraczki do tego jakaś cienka linka, linke przymocować do tej wajchy od obrotów na pompie i włączać silniczek tylko np. na 2s jak naciągnie trochę linki na ośke i bedzie 600 obr.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piotrekkkk
      Czy można założyć do świec żarowych jakiś czujnik, czy oznacza że świece są dostatecznie rozgrzane do uruchomienia silnika?
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam.Mam problem z odpaleniem szescdziesiatki.Otoz gdy mialem stary rozrusznik wraz z bendixem odpalał normalnie,lecz gdy rozrusznik sie spalil i zalozylismy nowy rozrusznik i nowy bendix pojawil sie problem.Otoz gdy proboje ja odpalic slychac jakby chodzil tylko sam rozrusznik,szczegolnie tak sie dzieje gdy jest zimno(w lato nie bylo takiego problemu,gorzej jest teraz w zime).Dodam ze zeby na wiencu sa wszystkie w porzadku.
      W czym moze byc problem.Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi.Pozdrawiam
    • Przez mafia5855
      Moja chłodnica strasznie się grzeje przy cięższych pracach polowych. Na dole chłodnicy znajduje się już rdza ok7cm². Czy mam ją wymienić czy może jakieś płyny pomogą bo zależy mi na jak najtańszych kosztach. Z góry dziękuję.
    • Przez abuk14
      Witam
      Gdy uruchomiłem dziś ciągnik po kilku minutach pracy uszłyszałem dziwne stuki dochodzące z dolnej części silnika. Podejrzewam panewki albo pompę olejową.
      Nie mam teraz zbytnio czasu i jezeli możecie, napiszcie co to może być, bo nie chcę się teraz grzebać.
    • Przez Sqowron
      Hejka jaki luz na zaworach ustawić w c 360 ? Z tego co wiem to ssące 0,18 - 0,22  a wydechowe 0,28 - 0,32 ale w praktyce może być chyba trochę luźniej nie? np ssący 0,25 a wydechowy 0,35 ?? Dobrze mówię? A teraz pytanie jak je ustawiać chyba na przemian tylko który z którym 1-4 2-3 ? Czy jak bo nie mam pewności ?