Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
janis12

Moce ciężkich ursusów

Polecane posty

janis12    0

Powiedzcie co decyduje o tym, że przykładowo ursus 1212-ma ok. 110km, a 1222-117km. Tak samo jest z ursusem c-385-który ma ok. 75km, a u-912, który ma 80 km. :lol: To zależne jest od skrzyni?

michal651    8

skrzynia nie ma nic do mocy :lol: A różnice biorą się w tych modelach ze zmian w układzie wtryskowym i (chyba, nie jestem tego pewien na 100%) w rozrządzie :D

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    189

są try rodzaje sekcji 385 i1212 mają 8mm 912 i 1222 mają8,5mm turbo ma 9mm pompy wtryskowe w 385 mają na regulatorze dużą nakretkę i sekcje tylko 8mm 912 tego nie mają i sekcje 8,5mm ale można założyć 9mm wtedy to hodzi a jak założy się końcówki wtryskowe cztero otworkowe to rakieta przetestowana a ciśnienie wtryskiwaczy na 180 atu to najlepsze rozwiązanie

pod warunkiem że jest dobry rozrząd ale w rozrządzie nie ma rużnicy

pawlus224    1477

Ja mam cała pompę w 385 od 912 , czy to znaczy ze mój ciągnik ma 80 km ?? i jak sprawdzic ilo mm mam sekcje ?

tomek73    189

pompę sprawdzisz tylko w zakładzie zmierzyć sówmiarką ale pompy nowego typu mają 8,5mm 9mm mają zakładane na zamówienie a turbo powinny mieć wszystkie 9mm jest rużnica w śile miedzy 8mm a 8,5mm mi w tym roku padła w polu 1224 i pomiarz dał mi starego typu zmieniłem w polu to jeszcze uprawiałem 8ha była różnica w sile

janis12    0

A powiedzcie jakimi maszynami wy uprawiacie ziemie przy współpracy z ursusami 1201, 1212, 1222. Interesują mnie tylko te bez napędu. :lol:

tomek73    189

fortszmit pług 5 skib pół zawieszany 1 szosowa lub 4 polowa i agregat 5,2 po orce 2 szosowa drugi raz 3 na żółwiu takim pługiem chodziła u nas 912 po ścierniach i dawała rade a ziemie nie są letkie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Szejk1995
      Witam wszystkich Mam następujący problem. Poszukuje kolektora wydechowego do ursus 1224 bez TURBO z wyjściem na tłumik z boku. Posiadam kolektor ale ma wyjście z przodu maski. Zakładam nowa maskę i chciałbym założyć kolektor z bocznym wyjściem na tłumik. Jeśli ktoś z was miałby taki kolektor na sprzedaż dobry i tani kolektor lub chciałby się zamienić na zwykły chociażby ze względu na założenie TUR a ( gdyż nie do każdego pasuje kolektor boczny ) proszę o kontakt na priv. lub o jakiś inny kontakt .  Z góry dziękuje  
    • Przez ben73
      Witam czy ktoś posiada ursusa c-385a z agregatem talerzowym 2,7m z hydropakiem lub 3,0m  i jak daje sobie radę. Ja mam 3,4,5 klasę ziemi.
    • Przez arassso
      Co sadzicie o cięzkich ursusach 4 garowychtypu 385 902 912 itd . ja mam 385 i jestem zdowolony przydałby sie naped ale i bez tego bardzo dobrze sie sprawuje co wy o nich sadzicie??
    • Przez lajkzxc
      Witam. Ostatnim czasem zauważyłem że ursus 1634 stracił ,że tak powiem trochę na werwie. Iść idzie ale jednak to to nie co było wcześniej.  Trochę bardziej mułowaty sie zrobił. Podłączyłem  manometr aby sprawdzić ciśnienie doładowania i na postoju po dobrej przygazówce wskazówka ledwie się bujnie. Próbowałem puścić go na drogę, trójka i but to tak przy rozpędzaniu do 0,2,   może 0,3 bara wskazówka podskoczyła.    Jako takiego dymienia nie obserwuję, z odpalaniem zero problemu.   Co to może być?   Turbo,  Korektor dawki? Odłączałem korektor dawki, ten wężyk to brak zmian.  NIe chce bez potrzeby zmieniać turbiny jezeli jest ok.   Pozdrawiam i prosze o opinie. Jakie ciśnienia uzyskujecie w swoich szóstkach?