Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bizonbs

BMW 525 jak seria 3?

Polecane posty

bizonbs    0

Witam. Mam zamiar kupić sobie auto do około 6000zł. Wypatrzyłem na allegro takie cudo BMW 525. Fajna sprawa bo jest bardzo szybka, z opłatami też sobie dam radę. Jedyne co mnie lekko denerwuje to gril, lampy przednie i maska. I tu mam do Was pytanie. Czy dałoby rade przełożyć grila, maskę no i lampy przednie z BMW z seri 3??? No bo jeśli przełoże grila od 3 to lampy moge sobie wkładać jakie chce, ale nie wiem czy to da radę. Bardzo proszę o pomoc.

mirasek    7

Myślę że w takim wypadku lepiej kupić trójkę, niż psuć ładną klasyczną piątkę. A co do przeróbki, widziałem już różne rzeczy, kwestia odpowiedniej ilości szpachli i żywicy.

szczewko    31

Jak masz zamiar tak zepsuc samochod to od razu sciag z niej znaczek BMW bo wstyd takim czyms jezdzic bedzie.

bizonbs    0

Będę się musiał pobawić w photoshopie i zobaczyć jaki tego może wyjść efekt. Może i macie rację, że lepiej przy 525 nie zmieniać. Nie wiem dlaczego ale 525 mi przypomina nieco Mustanga :lol: Tyko, że na Mustanga mi napewno nie styknie kasy :D

pawelJD    13

Z całym szacunkiem, ale ja sądze że to nie jest samochód do tuningu. BMW mają mocne silniki i potrafią pokazać na ulicy co potrafią. Taka maszyna może zawstydzić uczestników ruchu drogowego np podczas szybkiego ruszenia z pod świateł :D. Tuningować można słabe samochody, bo nic po za tym że będą inne nie pokażą na ulicy(...owiewka z Jelcza i spoiler z tektury... :lol: :D :D :D:) :)). Moi rodzice mają e36, w najmniejszym silniku diesla jake wychodziły w BMW ale naprwede to auto potrafi dużo, żaden opel napwet nieraz 2.0 benzyna nie ma polotu :) a ja już nieługo kupuje e46 i bym chciał 330D lub 323 benzynę, coupe lub sedana :)

brzozak2    236

jasne nic nie ma szans do bmw na gnojowke 90 KM :lol: :) nawet zacofane 2.0 8V produkuje ok. 110 KM...

natomiast bmw jak najbardziej mozna tuningowac, german style to chyba tuning ;[

http://img395.imageshack.us/img395/4681/gallery81015327500x500.jpg

http://img246.imageshack.us/img246/9294/gallery81015386500x500.jpg

http://img210.imageshack.us/img210/2812/gallery81015880500x500.jpg

nie trafilem akurat na e34 i nie chce mi sie wiecej szukac, ale przepis jest prosty, szeroka felga wystajaca poza obrys, max gleba, ciemny albo zolty front, reszta to szukanie smaczkow ;[ i juz.

yarecki12    0

Jak masz przerabiać E34 na trójkę E36 to lepiej:

1. zostaw e34 w ogriginale

2. zrób jej trochę tuning ale z głową

3. kup e36 a nie baw się w jakieś przeróbki

bizonbs    0

No to plany się zmieniły, bo kupiłem sobie Nissana Almerę N16, 2004r.

Ale szacunek dla BMW, bo w przyszłości sobie kupię BMW 7 i będę kozak :D huehhueuhe

Zettorek    1

Po co ci 7?? Kup sobie od razu BMW serii 8 e31 5.0 v12 piękna maszyna:D

+10% za odkopanie tematu sprzed 2 lat

Edytowano przez danielhaker

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?