Skocz do zawartości
Cygan111

Budowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Budowa
TomCase    1

Ale te dofinansowanie to od kogo leci?? Z urzedu gminy czy agencji? Bo mam zamiar budowac garaz i dobrze by bylo dostac troche dofinansowania. :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    102

z gminy dostaniesz dofinansowanie pod warunkiem ze bedzie z klockow lego :lol: :D:D .

mozna bedzie dostac kiedys dofinansowanie z programu modernizacja gospodarst ale to inna bajka i tylko w telewizyjnej reklamie przed glownym wydaniem dziennika[w swieta taka leciala]jest to proste ,latwe i przyjemne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez ur330
      Witam czy spotkał się ktoś z was z nałożeniem kary za brak uprawnień do wykonywania oprysków? Piszcie tutaj własne doświadczenia. Jestem teraz w ciężkiej sytuacji ponieważ rok temu kupiłem opryskiwacz z atestem i podobno każdy producent wysyła papiery z atestem dalej i po jakimś czasie są kontrole, dlatego zakładam ten temat aby dowiedzieć się od was jak to wygląda.
    • Przez Narko
      Zapraszam do dyskusji po przeczytaniu artykulu.
      http://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/nieruchomosci-ostatnia-chwila-na-zakup-ziemi-rolnej,2208847,4206
    • Przez Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 

Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 

Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 

Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  

dzięki!