Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bel920

belarus problem z obrotomierzem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bel920    7

Posiadam belarusa 920.3 trzy lata . Wystąpił w moim ciągniku taki problem . Posiada on elektoniczny obrotomierz , po odpaleniu mimo że silnik pracuje na biegu jałowym pokazuje odrazu 1600 obr zamiast 700 obr i tak dalej zamiast 1500 obr to 3000 obr , zamiast 1800 obr to próbuje obrócić się drugi raz ,ale po zapaleniu świateł obrotomierz wariuje tylko do osiągnięcia przez silnik 900 obr i powraca do normy powyżej tych obr . Co to morze być , ma ktoś jakiś pomysł .

Wiadomość z agroFakt.pl

TTjarek    1

ja mam troche inny problem w mtz-cie 82 z obrotomierzem. Obroty pokazuje ale motogodzin nie bije doszło do 300 i już tak 1,5 roku jest

bel920    7

jeśli masz mechaniczny to stanął na trybach po prostu się zaciął , tak mam w ursus 4514 stanął jak wchodził na 2000 ale godziny to nie problem gorzej jak obrotów nie pokazuje bo nie mogę dobrze oprysku wykonać jak mi nie pokazuje prawidłowo

zales    0

Ja rownież mam problem z obrotomierzem, ale poleaga on na tym że zegar czasem się zawiesza. Np podczas jazdy zegar sie zawiesi, obrotomierz stoi cały czas na tej samej pozycji, a zegar elektroniczny pokazuje cały czas tą samą prędkość, podczas gdy ciągnik już się zatrzymał. Dopiero po wyłączeniu stacyjki i ponownym właczeniu obrotomierz i zegar elektroniczny wracają "do życia". Co może być przyczyną tego? Ciągnik jest nowy.

bel920    7

jak się domyślam jest to zegar elektroniczny , to sprawdz wszystkie kable począwszy od początku skąd bieże prąd , morze jest jakiś lużny , np masa ,a jeśli to nowy ciągnik to zgoś do serwisu i muszą usunąć awarie bez żadnego gadania

Woobin    0

U mnie wskaźnik dojdzei tylko do 1500 obrótów i dalej nie da rady. Czasami tylko jest normalnie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować